esimene õietolm

Keskmine: 5 (4 häält)

Kommentaarid

Kommentaaride kuvamine

NB! Ära lisa oma mesindusalast kuulutust kommentaarina teisele kuulutusele, vaid lisa uus kuulutus siit!
Hõbemedal (500p.)Pronksmedal (100p.)

Tere,

austatud mesinikud!

Kas kellegil on pilte sülemite püüdmisest looduses? Inimeste valmistatud kastidest, kusalitest, torbikutest... mis on kuhugi puu-külge seatud/riputatud/seotud! Või on pilte, vidiot jms. kus mesilaspere on puutüves/mesipuus, või on hõivanud inimese seatud "pesakasti".

Ette tänades...

Pronksmedal (100p.)Jututoa moderaator

Sülemeid...

... on aastast 1975 uurinud USA Cornelli Ülikooli teadlane Thomas "Tom" Seeley. Youtube's on palju tema loenguid. Internetist tellides saab tema raamatuid. Head raamatud on. 

mesindus.ee haldajaHõbemedal (500p.)Pronksmedal (100p.)

Hea küsimus, aga kuidas see

Hea küsimus, aga kuidas see seostub esimese õietolmuga? Teeks nii, et uue teema tõstatame uue teemana? Wink

Hõbemedal (500p.)Pronksmedal (100p.)

Vabandan MESINDUS.ee ees

Vahel jääb uus teema - Värske sisu alt märkamata... Tänu muidugi kõigile - viidete jagajaile - osundajaile... Ma tegelikult ei soovinudki/vajanudki sülemite allavõtmise kohta infot....Vaid oli vaja mõnda pilti/vidiot - kus keegi on loodusesse pannud "mesipuu" sülemit ootama. Oleme ju kõik näinud ka lahtiste kärgedega sülemit, kui nad pole omale KOHTA LEIDNUD...Kuna meie looduses puuduvad jämedad - vanad - seest õõnsad - TARUPUUD. Ning näiteks eelmise aasta, tuhanded võimsad sülemid - läksid enamus ju kindlasse surma. Ning meie akadeemiline (loe: eluvõõras) haridus ju korrutab seni, et võõrad sülemid tuleb hukata jne. jne... Neid ei soovitata püüda...Minul on alati olnud seda Vastik kuulata )) Tahan sinna välja jõuda, et kui me oleme oma põlislooduse (meemetsad) hävitanud, siis on vaja oma sõpru aidata ning Metsaleht tuleks appi. Meil oli isegi väga vingeid pilte köiega puuotsa seotud ja mesilaste poolt hõivatud "mesipuudest"....kuid to arvuti on kutu.... Selle tõttu minu kiire palve, siia mesinike hulka! Teinekord olen korrrrrektsem. Hääd Ja veelkord tänud...

mesindus.ee haldajaHõbemedal (500p.)Pronksmedal (100p.)

Tänud, Eha! Lihtsalt infoks,

Tänud, Eha! Lihtsalt infoks, et pildi saab igale postitusele lisada Wink

Hõbemedal (500p.)Pronksmedal (100p.)

Sarapuu õietolm.

 Sarapuu õietolm looduses oli olemas.Ilusad väikesed sarapuu õied ,mis ootavad tolmu avastasin 20.03 ja kinkisin kallile.Teised õied nopin pähklina.Põõsa all sinetasid esimesed sinililled.Vahtra ja kasemahla purkides olid paar hukkunud mesilast.Mesinikud ärgake enne metsakuklasi.

      Mikro...e Mart