Varrolest

Eelmisel päeval aurutasin oblikhappega juulikuu sülemit.Järgmisel hommikul oli pilt selline.Aastaid olen kasutanud ainult fumisani ribasid.Sel aastal on ribad ka sees.

Keskmine: 5 (3 häält)

Kommentaarid

Kommentaaride kuvamine

NB! Ära lisa oma mesindusalast kuulutust kommentaarina teisele kuulutusele, vaid lisa uus kuulutus siit!

Apistani ribad

Minu küsimus on seotud varroalesta tõrjega. Olen kasutanud kogu aeg Apistani ribasid ja sooviksin osta 4 Apistani riba (tarusid vähe), aga vetapteek (Västriku) müüb paki (10 riba) kaupa. Kui kellelgi on sama soov, siis äkki saab jagada seda pakki (nats üle 31 eur/pakk). Helista kui huvi 56469998.

5-ne pakk

Tartu turu vetapteekis müüdi 5-e kaupa

Pronksmedal (100p.)

Apistaan ei toimi enam.

Igalpool seminaridel ja foorumites selgitatakse, et apistaan enam ei toimi kuna mesilaste kahjurid on muutunud immuunseks apistaani suhtes. Paljud on selle järgi proovinud  ja selles ka ise veendunud.

Apistan...

... on igati OK ravim. Tark on lihtsalt kasutada seda üle aasta ja vahepeal panna teise toimeainega ravimit, et resistentsed tüved maha tappa. Praegu peaks olema saada Bayvaroli (flumetrin) - pakis 20 riba ja maksab ca 26 EUR

ribadest...

Tere.Kui te topite ribad raamide vahele.siis nende mesilaste hulk,kes ribaga kokku puutuvad on kaunis väike.Mina kasutan sõltumata pere suurusest ühte riba pere kohta.Kõik mesilased,kes külastavad söödanõud,peavad läbima pilu,mille mõlemas küljes on pooleks lõigatud riba-nii puutuvad kõik mesilased ribaga kokku nii selja kui kõhuga.Nüüd viskan küll enne tatti üle õla aga minul on kaks aastat järjest olnud kadudeta talvitumine...