Kasutaja Kunksmoor päevik

...üle pika aja...

Heh, see eelmise aasta suvi möödus küll nii pöörases tempos, et nääää Smile siia jõudsin ka alles nüüd.
Omamoodi kahju on, et pole jõudnud juba mitmendat korda ka seltsi "koosolekutele" ja nagu ma teie järelkajast aru sain oli sel aastal eriti tore/asjalik programm olnud !?

Metsast...

Tegemisi on palju. (Olen selline paras "hull", kes kipub mitme asjaga tegelema: lisaks mesilastele on mul lambad, hobune(-sed [mära on kohe-kohe saabumas Heiferi projekti raames - selle kohta saab lähemalt lugeda EHS-i koduleheküljel]) ja "suvekülalistena" ka mullikad)

Metsa...

No nii!
Täna viisin siis teise satsi peresid metsa. Tavaliselt olen viinud nad varemgi - et saaks ikka ühes korpuses transportida - kuid seekord jäin kevadise läbivaatamisega hilisemaks ja enamuses peredest (7-st) oli juba kitsas käes. Kuna mul oli niikuinii kavas perede arvu suurendada, jagasin pered pooleks... Metsa viies kuulsin kuidas mõnes tarus ema "laulis" - vahva.
Kui ilm vähegi lubab, lähen panen paaripäeva pärast teised korpused peale.

apsakas

Ja juba see apsakas tuligi. Kes oleks osanud arvata, et ta kohe ´niii suuurelt´ välja kukub. Tahtsin pisikest pilti oma nime taha "kasutaja" juurde, kuid "siin ma ripun - ikka veel". Sorry. Loodan, et Tormi Tabor aitab mu hädast välja.

pilte

Üritan taas. "mesila" plidilt on märgata kolme sorti korpuseid. All on veel eesti raami peal olevaid pesakorpuseid. Peal aga farrar ja langstroth. Nüüdseks olen täielikult üle läinud styroxist korpustele, sest korjemaa on metsas - kodust kaugemal.

Kunksmoor alustab ka

Hurraa!
Nüüd on ka mul võimalus kasutada kaasaegset suhtluskanalit - internetti. Vabandan juba ette. kui tuleb apsakaid - ja neid tuleb kohe kindlasti - alguse asi ju.
Hmm - näit. kust tuleb märge "1.jaanuar 1970 - 2 : 00"

Syndicate content