Korduma kippuvad küsimused

mesindus.ee abi
Miks ma peaksin ennast kasutajaks registreerima?

Lühike vastus - ei peagi Wink

Avalike andmete vaatamiseks ja kommenteerimiseks ei ole tõesti vajalik registreerida.

Kui aga soovid näiteks foorumis teemasid algatada, päevikut pidada, jututubades osaleda, dokumendiregistrit kasutada, veebiviiteid, pilte ja videosid lisada või enda mesila asukohta kaardile kanda, siis tuleb ennast registreerida ja lehele sisse logida.

Lisaks eeltoodule võid registreeritud kasutajana kindel olla, et keegi teine sinu kasutajanime ei kasutaks, saad vajadusel oma kommentaare muuta, lemmikkannetele järjehoidjaid lisada jne.

Registreerimine ei ole keeruline ja annab sulle olulised eelised anonüümse kasutaja ees.

Kuidas osaleda jututubades?

Jututubades osalemiseks logi mesindus.ee-l sisse ja suundu aadressile http://taru.mesindus.ee.

Kuidas leida minu poolt lugemata infot?

mesindus.ee-le lisatud uut infot on kõige lihtsam leida registreerunud kasutajal. Aadressil http://www.mesindus.ee/varsked (Värsked kanded) kuvatakse sisseloginud kasutajale kannete juures märge, kas kanne või kandele lisatud kommentaarid on tema poolt loetud või mitte.

Sisselogitud kasutaja poolt lugemata kannetel on vastav märge ka foorumi lehel (http://www.mesindus.ee/forum).

Kuidas kalendrisse sündmuseid lisada?

mesindus.ee kalendrisse saab sündmuseid lisada registreerunud kasutaja. Sündmuse lisamiseks logi sisse ja suundu aadressile http://www.mesindus.ee/node/add/event (Lisa sisu > Sündmus).

Sündmusele lisa kindlasti sündmust võimalikult hästi kirjeldav pealkiri, seda kuvatakse mesindus.ee avalehel olevas blokis "Kalender". Lisaks pealkirjale on kohustuslikud väljad sündmuse kirjeldus ja algusaeg. Vajadusel lisa sündmusele ka lõpuaeg. Sündmusele saab soovi korral lisada ka sündmusele registreerimise võimaluse.

mesindus.ee avalehe paremas ääres olevas blokis "Kalender" kuvatakse 10 kõige lähemat sündmust ja sündmusteni jäävat aega päevades.

mesindus.ee-le sobivad sündmused, mis on seotud mesinduse või mesindussaadustega.

Kuidas videosid lisada?

mesindus.ee-le saab registreerunud kasutaja lisada video, mis on eelnevalt üles laetud Youtube.com vm vastava teenusepakkuja lehele. Video lisamiseks logi sisse ja mine aadressile http://www.mesindus.ee/node/add/video.

Sisesta video pealkiri, kirjeldus ja allpool loetletud teenusepakkuja lehele salvestatud video aadress. Videote sarja lisamisel saad lisada ka seosed videote vahel.

Hetkel on võimalik lisada videosid, mis on üles laetud kas Blip.tv, Google, Live Video, MetaCafe, MySpace, Revver, Sevenload või YouTube lehele.