Ärapanemine

Pronksmedal (100p.)Jututoa moderaator
Kasutaja smart pilt

Ei tahtnud enam sülemlemise foorumit risustada selle ärapanemise jutuga, aga nii palju soovisin ikkagi öelda veel, et probleem ikkagi ei seisne ainult erinevates tõlgendustes. Mesinikud üldiselt minu kogemuste põhjal on enamasti lugupeetud inimesed, ent siin mõnda teemat lugedes on küll häbi. Ma olen suhteliselt noores eas mesiniku kohta (22 kui kedagi huvitab) ja vanemad mesinikud võiksid ikka rohkem eeskujuks olla. Kõige jubedam on see taruehituse teema, kus mina küll ei ole julgenud sõna võtta, ehkki õpin ehitusinseneriks ja ehitüsfüüsika loengust ikka üht-teist kõrva taha jäi. Just selle pärast ei ole sõna võtnud, et tõlgendusi on palju. Kindlasti võib väita, et elamuehituse ehitusnormidega pole mesilas targemat teha kui tagumikku pühkida, ehkki materjalide soojapidavusomadused võiksid olla vähegi olulised kui rääkida soojustusmaterjalidest. Ma ei karda, et keegi halvasti ütleks, aga probleem on selles, et tüüpiliste eestlastena ei oska ka mesinikud halbu asju kenasti öelda, vaid opponent tuleb ikka poriga üle kallata ja endale võidu märgiks rusikaga vastu rinda taguda.

Ahjaa...see asi veel, et isegi kui paljud ei soovi registreeruda kasutajateks, siis äkki paneksid vähemalt foorumi sagedasemad kasutajad kommentaaride pealkirja või kasvõi lõppu oma nime, et oleks lihtsam jälgida kes mida räägib ja nii tekib suurem terviklik pilt. Ma ise ei ole ka ausaltöeldes EML liikmemaksu maksnud, sest ei teadnudki varem selle tegevusest eriti palju, aga homme vurritan mett ja tulust maksan liikmemaksu ära. Miks? Kasvõi solidaarsusest sellepärast, et ma seda foorumit kasutan ja loodan siit edaspidi ka veidi sõbralikumat keskkonda eest leida.

Ilusta lennuilma!

Mart

 

 

Kommentaaride kuvamine

NB! Ära lisa oma mesindusalast kuulutust kommentaarina teisele kuulutusele, vaid lisa uus kuulutus siit!
Kuldmedal (1000p.)Hõbemedal (500p.)Pronksmedal (100p.)Jututoa moderaator

Minu arust pole mõtet

Minu arust pole mõtet tühja pärast küll solvuda, sest selliseid lahmijaid on kõikjal mujal ka netis. Võta kasvõui Delfi , milline pasarahe seal iga päev käib! Samas on seal ka vajalikke uudiseid . Nii, et mina kutsuks üles pigem mitte vastama sellistele riiukukkedele . Vahel on neist halvasti ütlejatest kasugi, kui paneb kedagi millegi üle järele mõtlema .

Foorum ongi  selline paik, kus asjade üle arutletakse ja ka rumalamad küsimused on teretulnud. Lolle küsimusi pole olemas, ütles keegi tark kunagi- kõige rumalamd on need, kes ei küsi.  Kui mõni küsija pole raamatuid lugenud- ei pea talle vastu vahtimist andma, vaid võib soovitada mõnda kena raamatut, mis tedagi teie teadmiste tasemele tõstaks.

 

 

Vaidluses selgitatakse tõde: kõik saavad teada, et just neil on õigus ...

Tere mesindajad. Klõpsisin

Tere mesindajad.
Klõpsisin huvipärast viimased paarkümmend teemat ja kommenteerijat läbi, kellest olid andmed olemas, tuli siis keskmiselt 1 kuni 25 peret per nägu. Huvitav kus siis tegijad e. elukutselised on. Registreeritud foorumikasutajatest (avalikud andmed) ainult ühel on rohkem kui 50 peret, kahel rohkem kui 100 ja ühel üle 200 mesilaspere,
Nüüd tuleb vihastamise koht- mida vähem mesilasi seda tugevamad kommentaarid!

Ja lõpetuseks, iga asja kohta on kaks arvamust, minu arvamus ja vale arvamus!
Otu

Hõbemedal (500p.)Pronksmedal (100p.)

vastus

Nimetu kirjutas:
Tere mesindajad. Klõpsisin huvipärast viimased paarkümmend teemat ja kommenteerijat läbi, kellest olid andmed olemas, tuli siis keskmiselt 1 kuni 25 peret per nägu. Huvitav kus siis tegijad e. elukutselised on. Registreeritud foorumikasutajatest (avalikud andmed) ainult ühel on rohkem kui 50 peret, kahel rohkem kui 100 ja ühel üle 200 mesilaspere, Nüüd tuleb vihastamise koht- mida vähem mesilasi seda tugevamad kommentaarid! Ja lõpetuseks, iga asja kohta on kaks arvamust, minu arvamus ja vale arvamus! Otu

Vastus lihtne 15 peret on see kus ei kontrollita.   Kuid palju tekelt on   ????  2 suurmesinikel pole sellise asja jaoks aega.

Pronksmedal (100p.)
Kasutaja Ando pilt

Ärapanemine

Kui tõde saab selgeks

on see arusaamine.

Kui vale saab selgeks

on ka see arusaamine.

Tõed muutuvad aeg-ajalt valeks

ja valed tõeks.

Ja siis ei saa enam midagi aru.

Pronksmedal (100p.)
Kasutaja Ando pilt

Eestlane eestlast

Põrgus on kolm katelt.Esimese juures on tugev valve.Teise juures nõrk.Jakolmanda juures pole ültse.

Õpilane küsib vanem katlakütjalt,et miks nii. See vastab:

Esimeses on juudid.Kui üks neist katlast välja saab siis aitab teised ka.

Teises on venelased,need on laisad ja ei viitsi siit soojast kuhugi minna.

Aga kolmandas on eestlased,kui üks hakkab välja ronima siis teised tõmbavad ta kadedusest tagasi.