must mesilane

tere

kas keegi teab midagi sellisest elukast, kes näeb välja nagu täiesti tavaline mesilane, aga on üleni musta värvi. natukene küütlev, nagu porikärbes. oleks soovinud teda küll pildistada, aga ledas ära enne. aga kujutage ette, täiesti tavalist lennumesilest, mitte eriti karvast, aga süsimusta.

abusimbel

 

Kommentaaride kuvamine

NB! Ära lisa oma mesindusalast kuulutust kommentaarina teisele kuulutusele, vaid lisa uus kuulutus siit!
Jututoa moderaator

Kui see oli üksikisend,

Kui see oli üksikisend, siis on tegemist vargaga, kellel kaitsjad on karvad ära tirinud. Kui terve pere...siis küll ei tea.

Pronksmedal (100p.)
Kasutaja tomm pilt

Must mesilane

Olen minagi neid näinud ,kipuvad tarusse vargile ja tarukallal toimetades kohe kärje peale mis tarust vaatluseks väljatõstetud .Ta on tavalise mesilase suurune,värvilt  must ,karvutu ,pea on aga pisut väiksem ja liitsilmad punnitavad pisut välja .Üritasin seda tegelast harjaga kärjelt minema pühkida ,oh kus vana läks pöörtesse jällitas mind veel üle õue ukseni ,kuhu oma mesinduskola paigutan . Aga uksest väljudes oma 5 min.hiljem pani ikka laksu ära tavamesilase nõel mul ei paisteta aga see pahalane tegi minust mõne minutiga riisisööjast hiinlase sugulase  . Tõsine tegija, hea luuraja ja varitseja jube tigedad , aga on nad metsikud või keegi peab neid ei oska öelda .Fotokaga ligi suurt ei pääse liiga kiire reaktsiooniga putukas nii ,et pilti pole saanud aga üritan edasi.