W3 uudised

Kuldmedal (1000p.)Hõbemedal (500p.)Pronksmedal (100p.)Jututoa moderaator

Kõik me armastame lugeda uudiseid, aga paraku on suurem osa neist ängi ja vihkamist tekitavad, poliitilisest kemplusest läbi imbunud. Erit,i kui lugeda päevast päeva ainult Delfit. Milliseks inimesed seetõttu on muutunud või muutumas on meile kõigile teada ja näha.

Seepärast pakun teile, äsja enda jaoks avastatud kohta uudiste lugemiseks, kus edastatakse erinevate ajalehtede ja väljaaennete poolt üllitatud kirjutisi ja seda lausa ajalises järjestuses, ikka nii, et kui uus artikkel kuskil netti on paisatud, nii kohe ka kella aja järgi sinna üles pannakse (tegelikult vist ikka automaatselt).

Nädalase lugemise järel avastasin aga tõsiasja, et sellesse portaali või nagu nad ise endid nimetava, uudisteedastaja nr. 1., ei ole silma jäänud ühtki labast artiklit. Ka otsimootor töötab ja leiab igasugu temaatika alla kuuluvaid artikleid, ronides vahel isegi wikipeedia lehtedele = ängi!

Sõnaga, minust on saamas tänu selle koha avastamisele ja lugemisele parem inimene:) Ehk leiab mõni teinegi pärast paari nädalast lugemist, et temas on midagi paremaks muutunud?

http://www.w3.ee/

Lugupidamisega

Pokumees

 

Kommentaaride kuvamine

NB! Ära lisa oma mesindusalast kuulutust kommentaarina teisele kuulutusele, vaid lisa uus kuulutus siit!
Kuldmedal (1000p.)Hõbemedal (500p.)Pronksmedal (100p.)Jututoa moderaator

Avastasin enda jaoks

Avastasin enda jaoks meeldiva poole - nendel uudistel ei hüppa kommentaarid näkku ja seetõttu on uudis, kui selline palju loetavam. Ei tule kaasa seda rahvaliku kiunu ja ärapanemist ja teab veel mida ebameeldivat. Mina olen rahul.

Selline mõte sellega seoses- Ärge lugege kommentaare  ja elu on palju ilusam:)

 

 

 

 

Vaidluses selgitatakse tõde: kõik saavad teada, et just neil on õigus ...