palux abi

tere tahax teada kuidas saab mesilastest lahti saada

mees tõi enda mesitarud hoiule ja ise on kadunud juba pikemat aega

aga asi siis nihukene et õues olla ei saa  kohe saab nõelata ja naabrid ka hädas et mesilased on kurjad

ise ma olen kahjux alergik aga nuh

olex vaja lahti saada kui siis millega

 

Kommentaaride kuvamine

NB! Ära lisa oma mesindusalast kuulutust kommentaarina teisele kuulutusele, vaid lisa uus kuulutus siit!

Libateema?

Äkki oleks esimesena vaja perede omanikule helistada? Kui oled allergik, siis on Sinust küll äärmiselt hulljulge lubada oma õue peale mesila tuua. Ja kui tahad mesilastest lahti saada, pane oma telefoninumber siia ja ma tulen kasvõi kohe järgi ja võtan viin minema. Tasuta loomulikult. Või no kas ongi nii tasuta, kingin ju Sulle elu...

Aasta mesinikKuldmedal (1000p.)Hõbemedal (500p.)Pronksmedal (100p.)Jututoa moderaator
Kasutaja alfa pilt

Esmalt proovi ikka omanikuga

Esmalt proovi ikka omanikuga kokkuleppele saada! See kes tõi oma mesilased teile sinna peaks ise nad sealt ka ära viima. Teistelt mesinikelt abi pole loota kuna võõras vara jne. Samuti võib hiljem tulla probleeme kui ise võtad ette mesilaste hävitamise. Loodan, et mesilaste pidaja andis ikka oma telefoni numbri ja aadressi kus teda kätte saada!? Kui ei siis on väga vastutustundetu mesilaste pidajaga.

 Sügis on käes ja mesilased enam eriti ei lenda, nädal veel ja teil pole õue peal enam ühtegi mesilast. Ainult ilusama ilmaga lendab neid. Tavaliselt niisama mesilased ei ründa. Ka neil on ellu jäämis instinkt olemas. Kamikadzed nad kindlasti pole nagu väga paljud arvavad. Imestama paneb ainult selle mesilaste pidaja suhtumine!? Sügisel on palju töid vaja teha mesilaste juures. On vist looduse hooleks jäetud.