Mesilaste massimõrv

Pronksmedal (100p.)
Kasutaja Raivo pilt

Mis toimub meie väikses banaani riigis. Hommikul lehte lugeges kukkusin pikali järgnevat uudist kuuldes/lugedes. Nu tekkis endalgi hirm, et kas ja kuidas hoda oma tiivulisi kurjade kahejalgsete eest.

http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=352800#1

 

 

Selliste teemadega tuli kohe morn tuju peale. Et jookse või kohe enda linnukesi kaema. Tegu ikkagi omadega mitte võõrastega. kuidas inimkäsi ikkagi sedasi tohib mesinikule ja mesilastele teha. Arusaamatu.

 

Kommentaaride kuvamine

NB! Ära lisa oma mesindusalast kuulutust kommentaarina teisele kuulutusele, vaid lisa uus kuulutus siit!

Selle asjaga peaks tegelema

Selle asjaga peaks tegelema politsei. Tõendusmaterjali kogumine on politsei töö ja ka labori analüüsid nende organiseerida. Väheke imelik oleks kui ma hakkaks ise sõrmejälgi võtma ja laipu lahkama.

Pronksmedal (100p.)
Kasutaja Raivo pilt

oh jahh

Kui meie mundrikandjad ka sellise asja peale vaeva hakkavad nägema, siis laguneks maailm üldse ära ju. Kui varas mürgiga otse politseile vahele ei jää, ning kahjud suured pole, ei teha sittagi. Isegi mõrva eest liikluses saab vaid mõne kuu sitsida. Kus on õiglus? 

Kahjuks ainuke lootus on omakohus. Politseilt või riigilt pole mitte mingit lootust saada abi. Ainuke mis sealt tulla võiks on endale rohkem pahandusi ja kaebusi kaela - abi võimalus on ümmargune 0.

Aasta mesinikKuldmedal (1000p.)Hõbemedal (500p.)Pronksmedal (100p.)Jututoa moderaator
Kasutaja alfa pilt

Eile nägin selle asja kohta

Eile nägin selle asja kohta uudislõiku AK's. Tundub, et teost on juba mitu nädalat möödas ja enam ei tee kuidagi kindlaks kes tegi ja kuidas. Enamus mürke lagunevad selleks ajaks nii ära, et jälgede leidmine on paras kunst.

uudis ise on siin: uudised.err.ee/external/iframeplayer/etv24iframe_uudised.php

Pilt on õõvastav Sad