27.01.2007 - vabariiklik mesinike nõupäev

Eesti Mesinike Liidu liigeAasta mesinikHõbemedal (500p.)Pronksmedal (100p.)
27.01.2007 10:00
27.01.2007 16:00

Tallinnas toimub 27. jaanuaril vabariiklik mesinike nõupäev, kus on kavas loengud ja arutelu mesinike töötervishoiu ja tervise ning esmaabi küsimustes.

Õppeklass loengute läbiviimiseks on küll üsna suur, kuid üle 50-60 osavõtja sinna siiski ei mahu. Selle tõttu palub EML mesinikel eelregistreerimise korras teatada oma osavõtusoovist võimalikult kiiresti e-posti aadressil kilk@cc.ttu.ee.

Loengud mesinikele toimuvad OÜ Õpimaja õppeklassis aadressil Juhkentali 11 (Olümpia hotellist veidi maad Autobussijaama poole, esimene maja vasakul pool Juhkentali tänavat). Loengute algus kell 10, lõpp orienteeruvalt kell 16. Korraldatakse ühine lõunastamine.

Käsitletakse mesiniku tööga seotud terviseriske ja ohutegureid ehk laiemalt mesiniku töötervishoiu küsimusi. Antakse nõu, kuidas saab mesinik end mesindusega seotud terviseohtude ja -hädade eest hoida.

Lisaks tutvustatakse üldisi esmaabi põhimõtteid õnnetuste, traumade, terviserikete ja ka mesilasmürgi allergiaohtude korral.

Mesinike nõupäeva loengute järjekorras esimese teemana käsitletakse esmaabi küsimusi, seejärel mesiniku töötervishoiu probleeme. Esinevad arstid-praktikud esmaabi ja töötervishoiu alal.

Teavet saab ka tel. 52 93 589 - Aleksander Kilk.

Seda kannet ei ole veel hinnatud

Kommentaarid

Kommentaaride kuvamine

NB! Ära lisa oma mesindusalast kuulutust kommentaarina teisele kuulutusele, vaid lisa uus kuulutus siit!

Mesinike tervis

Minul endal ei ole võimalik mesinike nõupäevale tulla. Kui Jumal lubab, soovin terviseteemalist kirjandust, kas lugeda Mesinike lehelt või osta eraldi raamatuna.
Õnnistussoovidega Villu Käo