Ei saa

Pronksmedal (100p.)

aru mis siin toimub.Kas siin on mingi isikliku sümpaatia klaarimise koht.Mesindusest läheb juba kaugele.Registreerimine:see on siililegi selge et kui keegi sinust midagi ei tea siis sinuga arvestada ka ei osata.Hirm et kui registreerid siis tulevad kohe suured maksunõuded,vet nõuded ja mis iganes,Minu arvamuse ja lootuse järgi ei maksustata alla oletame 5 pere.Kui maksustatakse siis see oleks sama et hakatakse maksustama iga porgandipeenart ,sõstrapõõsast.
Kas me oleme siis päris saamatud.Kui meid kontrollitakse vet nõuete täitmisel ,mis siin siis vastuolu on.Raha ,raha,kas siin on mõni mesinik kes väidab et ei suuda 100 kroonist maksu tasuda.Jutt käib tihti toetustest.Tehke tööd siis tuleb ka raha,Arvate et suur ja tark eurooplane kingib teile midagi.Võtke maailma areng ette ,analüüsige ja näete et teil tuleb kõik kinni maksta ja veel topelt.
Minule ütles vana mesinik Arrak 25 aastat tagasi .kui tahad raha unusta mesilased.Kui sulle meeldib mesilastega tegeleda ja sa teed seda hoole ja armastusega siis on lootust ka raha teenida.
Palun tegelege mesindusega ka siin foorumites .
Miks mina siin olen ? ikka selleks et rusikas pidi olema jõud,mitu pead on ikka mitu pead.Üle maailmset infot raske üksi hallata,keeleprobleemid .
Avasin foorumi ,Tõstuk, -vastuseid üks,õnneks väga hea.
Paljud siin nutavad tervisehädasid.Tõstuki ehitamine lahendab mõnedki mured.Sellest et oli üks vastus teen lihtsa järelduse (,loodan et väga eksliku),enamus foorumlastest käivad siin ennast välja elama,aga mitte häid ideid,õpetusi saamas ja ka oma kogemisi jagamas.
Foorum- ventilatsioon-vastused umbes samad,alt sisse ülevalt välja.Kui vaatame muud maailma siis näeme et on ka midagi muud aretatud.
Lõpetuseks .
Tegeleme meisindusega ja enda arendamisega .Kevad ei ole enam kaugel.
Silver