Ettepanek Tormile!

Kui teeks sellise täidenduse foorumi teemadesse, et saaks oma juba avaldatud kommentaari hiljem täiendada või hoopis ka kustutada. Ja ka sellise, et oleks võimalik ikka vastata konkreetsele kommentaarile, et mitte tekitada segadust sellise kõige lõppu mineva kommentaariga. Selline pisike täiendus poleks paha ju Wink

 

Kommentaaride kuvamine

NB! Ära lisa oma mesindusalast kuulutust kommentaarina teisele kuulutusele, vaid lisa uus kuulutus siit!
Hõbemedal (500p.)Pronksmedal (100p.)

idee

Idee on sull hea Kuid seda on talle paar korda mainitud erinevate inimeste poolt.
kuid mina arvan et ta ei taha sellepärast seda muuta ,et siis jääb voorum tühjaks. Põhjus lihtne kui teema laiali ei valguks jääks varsti voorum tühjaks või harva kasutavaks. Kuna kui palju sa ühest asjast ikka leierdad. kuna teema on 1 asjas kinni ja laiali ei valgu siis varsti enam ei käida seal. praegusel kujul aga tekst valgub laiali ja keegi leiab ikka mida ja kuidas peaks kommima. See kes eelmine kord ei momminud leiab võibolla laiali valgunud tekstist midagi mida mommida.

SEDA POLE TORMI ÕELNUD KUID MULL ON SELLINE TUNNE JÄÄNUD ET TAA NII MÕTTLEB. Võin kaa eksida. Edu teile.

To uugamets & teemas

Kommentaaride kustutamise pärast ärge muretsege. Mida see leht välja ei kannata, selle kustutab Tormi nagunii. Kui aga igaüks oma komme´ muutma ja kustutama hakkab ei vastuta enam keegi oma sõnade, tekstikasutuse ja tõdede eest. Samuti peaks kõiki komme´ pidevalt üle lugema, ega äkki midagi muutunud pole!? Antud lahendus peaks sundima iga sulehaarajat pisut mõtlema, mida ta lugemiseks üles riputab. Samuti on praegu vähemalt enam-vähem teemasse sobiv jutt kenasti kronoloogilises järjekorras ja uued kommid´ kenasti leitavad. Tekste, mis pole mõeldud laiemale lugejaskonnale, võite vahetada maili, telefoni ,postkasti jne. teel. Kuna seda aadressi külastab info hankimiseks laiem seltskond siis jätkem meie põhituumiku omavahelised ärapanemised jututuppa või mujale. Jälgigem siis oma mõttekäike, keelepruuki ja grammatikatki! Peadset sooja ilma !!!

Pronksmedal (100p.)

Foorumid

Olen mitmed korrad teinud ettepanekud,et kommentaari pealkiri peab vastama foorumi pealkirjale.siiskohe näha millisest teemast jutt.siiamaani pole peaaegu keegi sellest lugu pidanud.
Silver

foorumid

silver7 kirjutas:
Olen mitmed korrad teinud ettepanekud,et kommentaari pealkiri peab vastama foorumi pealkirjale.siiskohe näha millisest teemast jutt.siiamaani pole peaaegu keegi sellest lugu pidanud.
Silver

Just minu mõte, kui ei jälgi foorumit väga sageli, on keeruline jälgida. Kogu aeg peab teemad läbi lappama, et järg kätte saada ja teada saada, kas mind huvitaval teemal ka sõna võetakse...

Kuldmedal (1000p.)Hõbemedal (500p.)Pronksmedal (100p.)Jututoa moderaator

Võite ju vabalt kasutada

Võite ju vabalt kasutada linki värsked kanded, sest kui kõik oma postitusele algse teema pealkirja paneksid, siis muutub otsimine hoopis keeruliseks, mitte lihtsamaks agu oletate. Sisestades näiteks hobimesinik saate hulga selleteemalisi postitusi ja ei ole võimalik enam vahet teha kellegi konkereetse postituse ja teema algataja oma vahel .Minu meelest oleks olukord siis sarnane, kui tänaval ühtäkki kõik samasuguseid riideid hakkaks kandma.

foorum

Küsimus targematele, kui vajutada pika teema viimasele kommentaarile siis võiks sinna ka kohe sattuda. Kas on minu viga, et pean 1. lehekülje alla kerima ja siis vajutama 2. lehekülje ja siis uuesti kerima mind huvitava kohani?
Kui see selle foorumi omapära siis võiksid need lk. numbrid ka üleval olla.

Jyrkale

Kui õigesti mäletan ,kuulsin Tormi käest Jänedal, et üle ühe leheküljelistel see viga küljes jah. Tõstame mässu Smile