pria registreering 1.maiks....

Hõbemedal (500p.)Pronksmedal (100p.)

et mesilasperede kui ehitiste registreerimise kohustus prias.-...
kuidas keegi käitunud on...

 

Kommentaaride kuvamine

NB! Ära lisa oma mesindusalast kuulutust kommentaarina teisele kuulutusele, vaid lisa uus kuulutus siit!

Seaduskuuleka kodanikuna...

panin oma poolteist (tol hetkel) peret kirja. Käiku läks veel lehmapidamise aegadest pärit ehitise(lauda)number. Praeguse seisuga pole andmed siiski õiged,sest äbarikkude vigvamis on elutegevus lakanud.Ema keeldus munemast millegipärast. Sügiseks jällegi (loodetavast) pole õiged,sest siis peaks neid rohkem olema. Kellel ja milleks sellist statistikat vaja on?

Aasta mesinikHõbemedal (500p.)Pronksmedal (100p.)Jututoa moderaator
Kasutaja AimarL pilt

PRIA

Panin täna oma pered kirja PRIA sse.
Suitsik

Reeturid!

Reeturid!

Pronksmedal (100p.)

PRIA

Huvitav- kuidas teid jutule võeti. Käisin ka 27.04 mesilasi kirja
panemas aga kästi peale 1.05 tulla kuna seadus nõuab perede arvu seisuga 01.05.2010. Ei oskagi sellisesse kohtlemisse suhtuda. Kas saata sinna kus päike ei paista või minna nalja pärast 16.05.2010? Näis mis siis tehakse!!!???
Vabandust 16.05 on pühapäev

PRIA

Eks nad siis peavad seadust uuesti lugema sest seaduse järgi peab sel aastal olema pered registreeritud hiljemalt 01.mai.2010. Järgmistel aastatel alles 01. mai seisuga 15.maiks.
Aga päikest on neil seal vist jah vähevõitu küll, kuna meil arvasid pria töötajad esimese hooga et oleme uksega eksinud ja soovitasid vet-ametisse minna. Peale väikest selgitustööd(huvitav miks seda polnud keegi enne teinud) hakkasid aga sahmima ja poole tunni möödudes avastati üllatudes et ongi nende ampluaa. Smile

Pronksmedal (100p.)
Kasutaja tomm pilt

Miks kohe reeturid ?

Kaarelkaks kirjutas:
Reeturid!

seaduskuulekad oleks vast õigem väljend !

Pronksmedal (100p.)
Kasutaja rebaseonu pilt

Ah et seadusekuulekas

HAA HAA HAAAAA !
Seadusega röövitakse Tallinna eramaja omanikke maamaksuga- tean peresid kus aasta maamaks on 20 000. Maksa nigu pangalaenu juba.
Seadusega kohustatakse tarbima Euroopa kallimat joogivett
Seadusega kohustatakse tekitama mingi kindel ports prügi- kohustuslik leping prügivedajaga.
Seadusega on pandud elektri lõpptarbija kanda tuulikuärimeeste kasumid, vaadake hoolega, elektriarvel on taastuva energia maks.
Seadusega kohustatakse inimesed ise kinni maksma jõustruktuuride nuhkimise nende järgi.
Seadusega kohustatakse meid maksma ravimite eest Euroopa räigemat hinda.
Seadusega lastakse valitud ringkonnal eestlastel aadrit lasta- kaevandused, reisijatevedu, praamiühendused, kütuseärikad jne jne.
Käisin just auto ülevaatusel- maksan selle eest et ma oma autoga sõidan, aastas 500.- Riik on delegeerinud kõik kohustused erafirmadele ja valitsevad erakonnad saavad vastavalt ettesöödetud klientuurile (seadused!!!) toetusi.
Milleks mulle on vaja riiki kus ma ennast surnuks töötan? Eesti mees ei ela pensionini. Arstiabi? Ootejärjekorrad on kuude pikkused. Aga kui maksad, saad kohe letti. Miks ma siis sotsmaksu ja ravikindlustust maksan kui ma arstiabi oodates ära suren?
Eesti on sügaval pees tegelikult.
Kui inimene saab korraga suure annuse radioaktiivsust siis organism hakkab vastu. Kui anda pika aja vältel pisikesi doose, siis ei hakka organism vastu.
a.d. 2010 elame Orwelli "Loomade Farmis."
Iga me samm on reaalajas jälgitav- kliendikaardid, deebet- ja krediitkaardid, turva- ja liikluskaamerad, mobiilpositsioneerimine, interneti liikluse jälgimine jne jne jne
Olge ikka seadusekuulekad !!!!!!!!!!! Suur Juht hoolitseb teie eest, ärge mõtelge!

Pronksmedal (100p.)
Kasutaja Ando pilt

PRIA !

Rebaseonul 100% õigus! Nii see kahjuks on Sad

Pronksmedal (100p.)
Kasutaja SPUNK pilt

kus mett, seal kärbseid

...ja mis viga näpuga kaardil rida ajada ning lõhna järgi matti võtma lennata.

siililegi selge

maksa sulas ja lastele vitsaga keeled suhu kui muidu õppida ei taha, hiljem aega neil sobivat elupaika otsida.

Hõbemedal (500p.)Pronksmedal (100p.)

käidud ka siis täna ära!!! ja

käidud ka siis täna ära!!!
ja avaldused täidetud-iga mesilagrupi kohta eraldi-et siis taimekasvatajad teaksid enne mürgitamist mesinikku hoiatada...
ja seda pole küll vaja karta,et nüüd saadakse mesilasperede tegelik arv teada-praegu ju digiajastu...et mina lugesin küll oma tarud maa-ameti kaartidel ilusasti kokku!!!päris ilusad paistsid kosmosest pildistatuna!!!et jah kui mingid suuremad mürgitamistööd toimumas,siis on vähemalt mesinike kontaktandmed olemas!!!

Pronksmedal (100p.)
Kasutaja SPUNK pilt

maa-ameti kaart

vaatasin kah seda kaarti. seal puha nelja aasta tagused sündmused värskelt peal: uus sild tiigil, poisikeste rallirada heinamaal, opeli- räbal jne. ja mis mesilasperede tegelikku arvu puutub, siis sel teadmata hetkel neli aastat tagasi oli kaardilt näha kuus taru, neli peret ja kaks emakuppu Smile