Uus algus .

Pronksmedal (100p.)
Kasutaja einokaiko pilt

Mõtlesin juba mitu aastat , et võiks proovida paar taru töökoja katusele panna , sest aias enam ruumi nendele pole. Naispere on vallutanud suurema osa aiast lillepeenardega ja ka küttepuude tegu on aia sees.
Olin varem aastaid hobimesinik , ikka 4 - 5 taru ringis sai mesilasi peetud. Tervis oli ka parem , nüüd oleks vaja jälle nõelravi ja mesilased seda seda oskavad.
Esimene kergem taru juba töökoja katusel , muidugi hästi kinnitatud. Nüüd jääb ainult mesilased muretseda ja siis on näha , kas neile katusel meeldib . Usun , et meeldib , sest kaugel muinasajal elasid mesilased puuotsas ja näitlikult öeldes , viin mesilased puuotsa tagasi.
Sellel mesilaste katusel pidamisel on muidugi üks eelis , kui elad alevis , või tihedalt asustatud rajoonis. Inimesed ei jää nende lennuteele ette , sest oli varem minulgi naisperega probleem - ei saanud nad aias mesilastega eriti läbi ja seda kisa oli suvel palju. Nii tuligi kodurahu nimel mesilaste pidamisest loobuda , aga see pisik on ikka veres. Tänu Maalehes kirjutatud artiklile , mesilaste pidamisest katustel suurlinnades , sain julgust ja kindlust juurde . Kergemad tarud ehitan ise , ka see on huvitav ja pealegi on nüüd igasuguseid kergeid ehitus materjale saadaval.
Eino

Seda kannet ei ole veel hinnatud