Artikkel maalehes

Pronksmedal (100p.)
Kasutaja Ain pilt

http://www.maaleht.ee/news/mesindus/mesilased/kui-kaob-mesindus-pidavat-...

Päris informatiivselt kirjutatud.

 

Kommentaaride kuvamine

NB! Ära lisa oma mesindusalast kuulutust kommentaarina teisele kuulutusele, vaid lisa uus kuulutus siit!
Pronksmedal (100p.)
Kasutaja Ain pilt

MESINIKUST ON TEHTUD KURJATEGIJA

No pole teadmisi kuidas see foorumiteema ette tuua ja kommentaaridesse, proovin selliselt

Pronksmedal (100p.)
Kasutaja Raivo pilt

paremuse poole teele

Imelik, et mesindus.ee leht otse selliseid artikleid avalikult ei arutle. Vaid pannakse lingina. Siin ju ikkagi suurem seltskond ja peaks arutelu rohkem tulema.

Samas isiklik arvamus on ikka see, et ennem peab asi ikka väga halvaks minema, kui isegi mesinik enda tagumiku kergitab.
Kaks kõva kivi ei jahvata head jahu see on juba ammu teada.
Seega kõik on läbirääkimiste küsimus. Kuid Eesti mesinik on parem oma kaheliitrise Bockiga tekiall värisemas.

Kõikidele probleemidele on lahendused, kuid neid peab otsima ja keegi ei tule neid pakkuma. Kuigi mesinik oma 2klassi haridusega seda loodab.

Pronksmedal (100p.)

Nojah

Palun väga vabandust, aga mulle tundub, et liiga palju hala on selles artiklis. Hoidke hoovis tarusid sellisel hulgal, et seadus ei pigistaks. Virisemise asemel lükake seljad kokku ja tehke ise midagi mitte ärge jääge ootama millal mürgitajad uksele koputavad.

Aasta mesinikHõbemedal (500p.)Pronksmedal (100p.)Jututoa moderaator
Kasutaja metsamesinik pilt

mõtteid

Hea artikkel Eha´lt, ainult selle järelkasvu puudumise juttu ma päris hästi ei tahaks uskuda. Vaadake kasvõi siinset keskkonda, üsna palju on selliseid mesinikke, kelle staaž mesinduses ei ületa paari-kolme aastat. Eks esialgu harjutatakse mõne taruga oma aianurgas, ettevõtlikumad võivad aga peale põhitõdede omandamist ka suuremateks tegijateks (Eesti mõistes) hakata. Ja otsustades selle järgi, et Jäneda saal ei taha mesinike päevadel osalejaid enam hästi ära mahutada, võib arvata, et järelkasvuga ei ole asi lootusetult halb.

Vaadates ringi oma mesinduslikus tutvusringkonnas julgen võita, et mul on tõesti vist vedanud. Valdav enamik minu tuttavatest on vähemalt kesk-, mitmed ka kõrgharidusega. Kolm tuttavat mesinikku on täielikud karsklased, Bockilembust ei saa ette heita ka ülejäänutele.
Kaastunne Raivole...