Ülevaade maailmaklassi tõuaretusest

Aasta mesinikPronksmedal (100p.)
Kasutaja Jaanus pilt

Eesti mesinikest koosnev delegatsioon on tutvumas Taani mesilasemade tõuaretusega. Ülevaadet võimalik lugeda portaalist http://www.mesindus.eu . Taani mesindusest loe lisaks: http://www.biavl.dk/

Seda kannet ei ole veel hinnatud

Kommentaarid

Kommentaaride kuvamine

NB! Ära lisa oma mesindusalast kuulutust kommentaarina teisele kuulutusele, vaid lisa uus kuulutus siit!

Mesilasemade kasvatamine

Taani mesilasemade ühingu kodulehelt saab ka lugeda nende tegemiste kohta. Leht: http://www.dronningavlerne.dk/

Kuldmedal (1000p.)Hõbemedal (500p.)Pronksmedal (100p.)Jututoa moderaator

Saab küll lugeda :)

Tõlge taani keelest eesti keelde (Google translate)

Teretulnud

Ühenduse liikmeks kulud 2010 DKK 300, - kontakt-ühingu laekur
Liikmelisuse eelistest:

Ühing pakub oma liikmetele ja teistele huvitatud kursused tõuaretustehnikate nii algajatele kui on rohkem kaubanduslikul tasemel, neid kursusi pakutakse nii enda kursused, vaid ka tihti koostöös teiste mesindussaaduste organisatsioonidega.

Peale õppetegevuse kandma kuninganna Breeders Association seminarid erialase sisu, mis kutsutud ekspertide ja teadlaste spetsiifiliste oskuste mesinduse.

Queen Breeders Association of 1921, samuti pakub oma liikmetele ja teistele mesinikele, kes tahavad käivitada tõupuhtad aretusloomad, võime renparring kohta mesilasemad koos eriti bistamme puhas aretus valdkondades ühing haldab. Praegu pakutakse. renparring kolme kõige enam kasutatava bistammer Taanis, nimelt Buckfast, Ligustica ja Carnica mesilased

Queen Breeders Association avaldab enne paaritushooaja alguses ajakava, milles märgitakse kuupäev omlarvning, haude-ja tarnekuupäev mesilasemade erinevate Puhta aretus valdkondades.

See tagab, et isegi mitte professionaalne kuninganna aretajad on võimalus koos põhjendatud kindlus, et oleks võinud renparret tema mesilasemade.

Läbi operatsiooni nende renavlsstationer on Queen Breeders Association, et tagada kõrge kvaliteet Taani mesilastele.

Queen Breeders Association on esindatud Binævnet, nõustamiskomisjon, kelle ülesandeks on nõustada toiduainete-, põllumajandus-ja kalandusnõukogu ja direktor Plant Directorate puudutavates küsimustes seadus mesindust ja reeglid selle alusel antud. Board ka nõustajana ELi eeskirjade rakendamine ja muude rahvusvaheliste kohustustega. Lisaks Binævnet nõustada ministrit muude küsimuste kohta mesinduse ja selle arengut.

Queen Breeders Association rakendab seda esindatuse püüavad teha edendada mesinduse Taanis sealhulgas loomulikult ka tagada võimalikult head tingimused aretamist mesilastele.

Kui soovid broneerida reisi Øparring. Saada e-mail jaamaülemale eest saar, kus teil seotud teie emandad (aeg ja sõita). Kui olete saanud kinnituse, et on olemas ruumi reisi eest makstud kaudu edastatavaid Giro.