04.-05.09 - EESTI MEE PÄEVAD LILLEPAVILJONIS

mesindus.ee haldajaHõbemedal (500p.)Pronksmedal (100p.)
04.09.2010 10:00
05.09.2010 17:00

Eesti Meetootjate Ühendus korraldab Tallinnas Lillepaviljonis 4.-5. septembril kogupere ürituse Eesti Mee Päevad. Eesmärgiks on propageerida puhta eestimaise mee ja mesindussaaduste kõrget toiteväärtust, tervendavaid ja hügieenilisi omadusi, õpetada tarbijaid eristama kvaliteetset kodumaist mett ebakvaliteetsest ning võimaldada tarbijaile kodumaise mee tootjatega mõlemale poolele kasulikke otsekontakte.

Loengud

Asjatundjad peavad tasuta loenguid meest ja tervislikust toitumisest, meie Meepäevade mee päritolu kontrollimise tulemustest, mee ja ravimtaimede tervendavatest omadustest.

Müük

Mesindustalunikud pakuvad külastajatele maitsta mett, et saaks kohapeal valida talvevaruks just omale meelepärase mee. MÜÜGIL ON EESTI MESI, SUURES VALIKUS ja TURUHINNAGA. Ühtlasi teavitavad mesinikud ostjaid mesindussaaduste liigi, päritolu ja omaduste kohta.

Müüakse mitmesuguseid mesindussaadusi nagu taruvaik, õietolm jt., tervendavaid ja kosutavaid meesegusid, ravimtaimi ning teisi loodustooteid, samuti mesindussaadustest ja loodustoodetest valmistatud preparaate ning kosmeetikat. Osta saab ka suures valikus käsitöid ja loodusakvarelle. Müüakse vastavat kirjandust.

Lastele

Mesinik Hinge Laur räägib lastele mesilaspere elust, lapsed saavad mesilasi joonistada ja värvida.

Kohvikus pakutakse meesööke- ja jooke, taustaks muusika.

Meepäevad toimuvad Tallinnas Lillepaviljonis Pirita tee 26
4. septembril kella 10-17
5. septembril kella 10-17

Piletid

Täiskasvanuile 25 krooni
Pensionäridele ja õpilastele 15 krooni
Perepilet 50 krooni

Lisainfo: Sirka Arro, 55 66 26 49
Lillepaviljon 60 14 778

Seda kannet ei ole veel hinnatud