20. - 21.11 - Mesinike vabariiklikud sügispäevad Jänedal (kava lisatud)

20.11.2010
21.11.2010

20. ja 21. novembril 2010.a. toimuvad vabariiklikud mesinike teabepäevad Jänedal, mõlemal päeval algusega kell 10:00. Teabepäevade kava (*.pdf-formaadis).

Täpsem info Aivar Raudmets tel. 53414067.

Õppe- ja teabepäevade korraldamist toetab Euroopa Liit Mee tootmise ja turustamise arendamise Eesti riiklik programm 01.09.2010 – 31.08.2013 kaudu. Osavõtt on tasuta.

LisaSuurus
janeda_vabariiklikud_mesinike_teabepaevad_20-21_11_2010.pdf71.22 KB
Keskmine: 3 (4 häält)

Kommentaarid

Kommentaaride kuvamine

NB! Ära lisa oma mesindusalast kuulutust kommentaarina teisele kuulutusele, vaid lisa uus kuulutus siit!
Hõbemedal (500p.)Pronksmedal (100p.)

... sügispäevad Jänedal

Traditsiooniliselt hakkasin programmiga tutvuma tagantpoolt ja punktist 11 kaugemale ei jõudnud sest punkt on lahti kirjutamata ja propageerib lausa valet.Rahakülvamise õigust EML ei saa kunagi see on õige kuid toetusi jagab mesinikele läbi meetmete PRIA ja neid meetmeid hea tahtmise korral leiab kümmekond.Kahjuks Jäneda päevakorda ei jõudnud neist üksgi ja loodan ,et eraldi ruumi leiame kui on soovijaid midagi arutada.Jänedale jõudmise ökonoomsem variant on elektrirong ja jalgsimatk Aegviidu - Jäneda.
Õpetajate õpetusest ehk kellele külvata raha on minule vastuvõetav ja selle programmi teen rõõmuga läbi ,sest mesindusmaja ehituseks korjan iga senti ja EML-i abistav käsi on teretulnud kui mesinikke huvitab ettevõtjana mee tootmine ja turustamine.Nagu olen aru saanud esimesed kuulajad on juba olemas.Mesilase osa on teiste poolt väga hästi ära räägitud.
IV mikroettevõtluse vooru eel ,mis käivitub detsembtis,tasub lugeda ja kaaluda kui kaugel on toetused ning soovi korral koostada tegevuskava.
Mikroe... Mart
Järjekordne tootjarühma idanemapanek

Pronksmedal (100p.)

kavast

huvitav, kas mesinikud, kes saatsid teemade soovitusi, tõesti soovitasid sellist kava. Olen suht algaja aga ikkagi olen juba mõnda teemat 2-3 korda kuulnud. Lootsin, et kuna 9. dets. algab uute avalduste vastuvõtt PRIAsse siis tehakse sellest juttu. See teema oleks toonud paljudele mesinikele otsest kasu ja aidanud oma mesilat kaasajastada.

Aasta mesinikKuldmedal (1000p.)Hõbemedal (500p.)Pronksmedal (100p.)Jututoa moderaator
Kasutaja alfa pilt

Isiklikult ei näe mitte

Isiklikult ei näe mitte mingit mõtet weebi kaudu registreerimisel. Uulu toimunud mesinduspäevale sai registreeritud aga seda ei arvestanud keegi. Mesindust vedavad inimesed ei kasuta eriti internetti, ja kui kasutavad siis hoopis teistel eesmärkidel. Igasugune teavitamine ja suhlus mesinikega selle alla ei kuulu.

Kuldmedal (1000p.)Hõbemedal (500p.)Pronksmedal (100p.)Jututoa moderaator

Tormiga nõus:

See on eelkõige infoks teistele, et "mina olen tulemas".

Aasta mesinikPronksmedal (100p.)
Kasutaja Jaanus pilt

Tasub tulla

Kuna olen veidi kursis teemadega siis võin kinnitada, et tasub Jänedale tulla. Venimise põhjus on lihtne, lektoritega ja teiste otsustajatega kooskõlastamine ning päevakava kinnitamine võtab aega.

Aasta mesinikHõbemedal (500p.)Pronksmedal (100p.)Jututoa moderaator
Kasutaja metsamesinik pilt

Lähiaeg 2 kuud!?

Üks lause: /...Kava on koostamisel ja ilmub lähiajal veebilehel.../
See on kirja pandud 7-ndal septembril.
Vabandage, kui tundub norimisena, aga praegusel kuupäeval vaadatuna tundub üritus lähiajal toimuvat, kava mikskipärast ikka ei ole.

Pronksmedal (100p.)

segadus

Palun selgitage, kas Aivar Raudmetsa nimi on tuttav kui mingi liidu tegevjuht, tore oleks, kui suuremal üritusel ka tutvustatakse teda ja mesinduslehes kirjutatakse temast pikemalt. Kuna ta on seotud Jäneda ürituse korraldamisega, siis sooviks tema aktiivset tegevust ka kohata mesindus.ee pealt. Algul võiks isegi teemasid rohkem välja pakkuda. Soovin, et ettekannete lõppu jääks ka arutelu aega. Minu ettepanek on, et Tarmo Jaanisk teeks ettekande Farrari korpustega mesindamisest.

mesindus.ee haldajaKuldmedal (1000p.)Hõbemedal (500p.)Pronksmedal (100p.)Jututoa moderaator
Kasutaja Tormi Tabor pilt

Aga teeksime nii, et seni

Aga teeksime nii, et seni kuni ametlikku kava ei ole, lisame siia kommentaaridena ise teemad, mida Jänedal (kui mitte saalis, siis vähemalt saunas) arutada.

Lisasin registreerimise võimaluse. See on eelkõige infoks teistele, et "mina olen tulemas".

Kuldmedal (1000p.)Hõbemedal (500p.)Pronksmedal (100p.)Jututoa moderaator

Kuradi afid!!!

Kava on riputatud Saaremaa lehele!

mesindus.ee haldajaKuldmedal (1000p.)Hõbemedal (500p.)Pronksmedal (100p.)Jututoa moderaator
Kasutaja Tormi Tabor pilt

Mesindusprogrammi juht saatis

Mesindusprogrammi juht saatis selle eile õhtul samal ajal nii mulle kui SMÜ lehe haldajale.

No tere talv

Foorumi sai juba kenasti korda, aga nüüd saab jälle postitusi sokutada kuhu iganes. Lõpuks leidsin minagi et eile ülespandud Jäneda päevakava oli septembri kuupäevaga.
Või ei saa ma enam millestki aru?

mesindus.ee haldajaKuldmedal (1000p.)Hõbemedal (500p.)Pronksmedal (100p.)Jututoa moderaator
Kasutaja Tormi Tabor pilt

sinisilm, Septembris selgus

sinisilm,

Septembris selgus Jäneda mesinduspäevade toimumise aeg, avaldati siis ka mesindus.ee kalendris. Täna avaldati päevade kava. Küsi lisaks, kui midagi jäi siiski veel arusaamatuks.

Terv,
Tormi

Asi lihtne

Selle 7. septembri postituse olen ma juba läbilugenud ja kui sinna midagi lisatakse siis kipub see minule kaduma minema. Ma ei loe kunagi tervet foorumi teemat uuesti ja uuesti läbi, peaks ju piisama värskematest kuupäevadest.

mesindus.ee haldajaKuldmedal (1000p.)Hõbemedal (500p.)Pronksmedal (100p.)Jututoa moderaator
Kasutaja Tormi Tabor pilt

See ja muud tähtsamad

See ja muud tähtsamad üritused on sündmuste kalendris, mis ilmuvad enne toimumise aega automaatselt mesindus.ee pealehel paremal asuvasse kalendriossa. Lisaks tõstsin selle teate avalehe peauudiseks.

Terv,
Tormi