veel kursustest

Pronksmedal (100p.)

http://www.pikk.ee/?calendar=2010-11-01&action=view&cID=1693

 

Kommentaaride kuvamine

NB! Ära lisa oma mesindusalast kuulutust kommentaarina teisele kuulutusele, vaid lisa uus kuulutus siit!
mesindus.ee haldajaKuldmedal (1000p.)Hõbemedal (500p.)Pronksmedal (100p.)Jututoa moderaator
Kasutaja Tormi Tabor pilt

Aitäh, mummuke! Selliste

Aitäh, mummuke! Selliste koolitusteadete leidmisel oleks alati hea need lisada kohe kalendrisse (http://mesindus.ee/node/add/event), siis ilmuvad nad automaatselt mesindus.ee avalehele.

Lisasin selle Sinu nimega kalendrisse: http://mesindus.ee/node/2068

Terv,
Tormi

Pronksmedal (100p.)

ohhh

Tahtsin selle kuulutuse lingiga juhtida tähelepanu sellele, et erinevad ministeeriumid teevad koolitusi mesinikele, aga Eesti Mesinike Liidule kuuluva mesindus.ee-lehel kahjuks ei ole mingit infot nende koolituste kohta. Täielikult puudub koostöö ja info vahetus. Kurb, väga kurb.

mesindus.ee haldajaKuldmedal (1000p.)Hõbemedal (500p.)Pronksmedal (100p.)Jututoa moderaator
Kasutaja Tormi Tabor pilt

mummuke, oled asjast veidi

mummuke, oled asjast veidi valesti aru saanud - mesindus.ee ei ole EML leht, vaid EML on kasutanud mesindus.ee-d oma materjalide avaldamiseks. mesindus.ee sisu tekitavad peamiselt lehe kasutajad. Seepärast tulekski iga koolitusalane infokild ise kinni püüda ja kalendrisse üles panna või vähemasti saata vihje aadressile info@mesindus.ee.

Olin äsja kirjavahetuses Haridusministeeriumi täiendkoolituse kuraatoriga seoses Olustveres toimuva mesindusalase täiendkoolituse väga kehva teavitustööga. Sain sealtpoolt kinnituse, et edaspidi teavitavad nad mesindusalastest koolitustest ka mesindus.ee-d kui suurimat Eesti mesinduse veebilehte. Samas on tõepoolest häbiväärne, et isegi koolitused, mida viivad läbi Eesti erinevate mesindusorganisatsioonide juhtorganitesse kuuluvad inimesed, toimuvad mõnikord sisuliselt salaja.

Tervitades,
Tormi

Pronksmedal (100p.)

Koolitused, Kursused.

On millegipärast salastatud. Väga sarnane ISKRA välja andmisega
Kui kursused on läbi, või kohtade arv täis, siis ilmub teade kursuse kohta."Imbub põranda alt välja". Mulle tundub, et see ongi nimelt nii tehtud. "Kes sööklale ligemal, nendel on ka kõhud täis".
Järelikult on neid õppusi rohkem vaja, kasvõi mingi sümboolse tasu eest.
Minu teada on selleks inimesed olemas, kelle kompetentsi see kuulub.
"Kõik ei pea targaks saama - lolle ka on vaja!".