videolõik mahemesinduse teemast jänedalt,

Pronksmedal (100p.)Jututoa moderaator

mis asi see nüüd siis oli, kas pilt mingist klubiõhtu vestlusringist. Lektor ajab mingit seosetut juttu laste hüperaktiivsusest, delegeerib küsimusele vastamise kohalviibijatele, ütleb, et ise asjaga ei tegele jne. ,jne. Nagu jutust kuulda ei saanud oma küsimustele vastust ei need kes juba asjaga tegelevad ja vaevalt saabus selgus ka neile kes mahemesindusega plaanivad tegelema hakata.
MP-iga toetab meie riik ja EU maksumaksja meie mesindussektorit, lootes sinna investeeritud raha eest ka tulemit. Vaadates milliseid summasid eelnevate programmidega on osatud ära kulutada ja seda kas midagi on sellega saavutatud peaks küll olema selge, et sellise tasemega loengutega edasi minna ei saa ega tohi. Kindlasti võib teema esitamise vorm olla vaba aga samas sisuga täidetud. Hädavajalik on koolitajate, lektorite õpe.
Videolõik oli lingilt: http://www.facebook.com/video/video.php?v=107680505970038

 

Kommentaaride kuvamine

NB! Ära lisa oma mesindusalast kuulutust kommentaarina teisele kuulutusele, vaid lisa uus kuulutus siit!
Jututoa moderaator

See ongi...

See ongi meie tase hetkel....vist ?

Aasta mesinikHõbemedal (500p.)Pronksmedal (100p.)Jututoa moderaator
Kasutaja AimarL pilt

Mahemesindus

Mina tunnen Aivole hoopis kaasa, kuna väga raske on rääkida teemal, millesse ise ei usu. Pealegi nagu loengust selgus on nn mahemesinduse ja nn tavamesinduse vahe on ainult paberite täitmises. Pealegi nõuab nn mahemesindus hoopis suuremaid ja mõttetuid kulutusi ja veel mõttetumad piirangud.
Kusjuures mesi ei tule ei kvaliteetsem ega tervislikum. Lihtsalt saaksin oma mee purgi peale panna sildi mahe mesi. Tegemist on turu nissiga aga tegelikku kvaliteedi hüpet pole. Sööge rahulikult nn tava mett- see on väga hea. Kes tahab pabereid lisaks kõigele täita- laske käija, vähemalt mesi hullemaks küll ei lähe.

Suitsik