Bee Box

Pronksmedal (100p.)
Kasutaja Ando pilt

Kas kellegil on kogemust Bee Box taruga!
Ehk leidub natuke aega kas siis kiita või laita neid tarusid.
Ei tahaks päris ''põrsast kottis osta''
Ette tänades.

 

Kommentaaride kuvamine

NB! Ära lisa oma mesindusalast kuulutust kommentaarina teisele kuulutusele, vaid lisa uus kuulutus siit!
Pronksmedal (100p.)Jututoa moderaator
Kasutaja smart pilt

...

Mul on Bee Box katuseid ja põhjasid aga korpuseid mitte. Bee Box peaks olema edasiarendus Honey seeria toodetest. Põhimõtteline erinevus seisneb katuse ja põhja mõõtudes. Bee Boxil jäävad nad korpusega samasse gabariiti. Põhjaava on suurem ja lennuava kõrgem. Samuti on elemendid omavahel seotud faasiga, mis muidugi peaks kõike paremaks tegema, aga kas seda on sinna ikka vaja?! Oleneb töövõtetest, aga see võib häirima hakata. Kindlasti väärt proovimist!

Pronksmedal (100p.)
Kasutaja Ando pilt

Tänud!

Suured tänud smart!
Nüüd julgen mõtlema hakata sellele ostmisele Smile

Pronksmedal (100p.)Jututoa moderaator
Kasutaja smart pilt

veel

Hakkasin mõtlema ja meenus, et Bee Box katused on natuke pooleldi läbimõeldud. Kui mesilased alla kärge ehitavad, siis pärast on raske katust tagasi paigutada nii, et vahet ei jääks. Eriti halb on see talvituma pannes kui söödanõu ära võtad ja sealt alt on kärge ehitatud, siis peab peitliga mässama hakkama, aga kes seda sügisel niiväga ikka teha tahab. Katuse koha pealt ma siiski selgelt eelistan seda vanemat tüüpi, millel servad üle on. No katused võid lihtsalt eraldi osta, aga proovi korpuseid kindlasti ja anna teada kuidas nendega töötamine on! Edu!

Pronksmedal (100p.)
Kasutaja Isamesilased pilt

Tõepoolest, väga asjalik

Tõepoolest, väga asjalik mõte. Soomes on nende müüja vist Paradise Honey, aga kes on tootja? (Reklaamist kusagilt on silma jäänud, et "Skandinaavia suurim" midagi...  ) Äkki tasuks neile teatada, äkki isegi makstakse hea nõu eest veidi?

Pronksmedal (100p.)

Valtsitud liited

Ma ei ole Beebox korpuseid kasutanud, aga olen kasutanud Eestis tehtud valtsitud kahetasandilise servaga korpuseid. Esimesed paar aastat ei olnud viga, aga siis hakkasid seed liitesooned lagunema, sest mesilased kittisid vahed kinni ja kui neid peitliga lahti kangutada, siis mitte alati ei tulnud kaks korpust üksteise küljest just sealt lahti, kus nad kunagi kinni olid läinud Smile

Mulle meeldivad need korpused, mis on ilma soonteta liidetavad.