Võiks

Pronksmedal (100p.)

ka juurde lisada et nali(päästame eesti mesinduse ?Lepp juba õitseb)
Külma kõhuga ja naljasooneta võib asja tõsiselt võtta.Foorumis tihti tõsistes asjades läheb tähenärimiseks,aetakse pill lõhki.
Võtame Suitsiku kaastöösid:Oleme niikaugele jõudnud, et inimene kellel on õpitud teadmised meist kõigist kõrgemad.Kogemuste tase samuti ületab meid kõiki,(50 aastat tegutsemist ei ole veel kogemus,vastus neile,kes arvavad et vanad mesinikud on mesindanud eluaeg)kes on meile konsulendiks tahab loobuda siin oma arvamusi avaldamast.Selline variant on meile kõigile väga halb.
Tihti on näha et keegi soovib meie tõsist keskustelu lõhkuda:SEE mees -naine võetakse tõepähe,nagu siin käiks sülelapsed.
Mina isiklikult palun Suitsikult vabandust ja loodan et ta ka edaspidi soovib ja leiab aega meid oma huumoriga rikastada mida saab tõepähe võtta.
Silver

 

Kommentaaride kuvamine

NB! Ära lisa oma mesindusalast kuulutust kommentaarina teisele kuulutusele, vaid lisa uus kuulutus siit!
Aasta mesinikHõbemedal (500p.)Pronksmedal (100p.)Jututoa moderaator
Kasutaja metsamesinik pilt

ei saa aru

Tegelikult ei saa kogu postituse mõttest päris hästi aru... Sad Palun andestada minu küündimatus.
Vabandustele mõeldes, soovitan kirjutada nii, et jääks ära võimalus vastust kaksipidi, veel hullem, halvustamisena mõista. Kui kriitika on vajalik, saab sedagi konkreetselt, põhjendatult ning näidetega varustatult teha. Kogu siinse informatsiooni tembeldamine tervist ning mesilasi kahjustavaks sarnaneb siiski pigem halvustamise, kui kriitikaga. Ning sellised avaldused kirjutajale au tõesti ei tee...