Mõttetu Saaremaa mesinike infopäev 19.III.2011 ;-(

Kasutaja Meees pilt

Vähemalt mulle osutus see reis asjatuks. Justnimelt korpustarudest ettekannet läksin kuulama, kuid seda ma (enamasti) ei kuulnud.
Ettevõtmine teoorias hea, kuid reaalsuses kehvake. Esiteks polnud midagi kuulda. Kas on raske mingi mikrofob hankida? Vanad tarkurid ei kuule midagi, sumisevad omavahel. Täiesti asjatu käik. Kahju ettekandjatest, nemad pole millegis süüdi...
Aga selles ei saa kedagi konkreetselt süüdistada. Süüdistama peaks vist seda puudunud mikrofoni.

Seda kannet ei ole veel hinnatud

Kommentaarid

Kommentaaride kuvamine

NB! Ära lisa oma mesindusalast kuulutust kommentaarina teisele kuulutusele, vaid lisa uus kuulutus siit!
Pronksmedal (100p.)

Ära kurvasta

Istusin samal õppepäeval eespool reas, kus kuulsin enamuse jutust ära küll. Ütlen ausalt, ega sa millegist olulisest ilma ei jäänud, seda mõlema ettekandja suhtes. Sellest ka sumin saalis, kui ikka loengu sisu on pigem teoreetiline ettekanne ja praktikutele mittemidagi ütlev, siis vähemalt naabriga on oluline arutada mesinduse praktilist külge.

Samas hulga informatiivsemad olid iseeneslikud jutu- ja nõuandenurgad õues, kus ka suur valik erinevat mesindusinventari pakkumisel oli. Enamus huvilised said midagi mesilas vajalikku omale soetatud, mida Saaremaa mesinduspoodidest saada pole, või on väga kalli hinnaga.

Aasta mesinikHõbemedal (500p.)Pronksmedal (100p.)Jututoa moderaator
Kasutaja AimarL pilt

Paistab,


et päris põnev üritus oli, peab ise ka teinekord tulema.

Kasutaja Meees pilt

Hoidkem bensiini kokku ja

Hoidkem bensiini kokku ja ärgem reostagem ka loodust. Mugavam, innovatiivsem ja ka humaansem oleks ehk hoopis interneti kaudu loengut edastada. Saaks rahulikult kuulata, mõtiskleda...
Nojah eks kokkusaamisi peab ka muidugi olema. Aga ikka pigem selliseid mõttekaid.

Aasta mesinikHõbemedal (500p.)Pronksmedal (100p.)Jututoa moderaator
Kasutaja AimarL pilt

Lähme hobusega.


  Saaremaa õppepäeva teemad andis Saaremaa Mesinike Ühing. Ilmselt selle ühingu liikmed ja juhatus soovis just kuulata neid teemasid. Kui sa oled liige siis pöördu juhatuse poole palvega milliseid mõttekaid teemasid soovid kuulata. Usun et juhatus kuulab ja arvestab sinu soovidega.

  Mina ise sinna seltsi ei kuulu ( kuulun Saaremaa Meetootjate Ühingusse- enamasti suurmesinikud), seepärast ei saa ka aidata. Tean et kõik kohalikud seltsid ise otsustavad mis teemad ja keda nad kuulata soovivad. Arnold Lokna, kes on seal pealik, on täiesti mõistlik mees, usun et saad temaga jutu peale.

Pronksmedal (100p.)
Kasutaja Isamesilased pilt

Käin kahjuks harva Saaremaal.

Käin kahjuks harva Saaremaal. Aga kui mõnikord olen Saaremaa Mesinike Ühingu infopäevale sattunud, siis alati on jäänud mulje just nimelt kõrgel tasemel organiseerimistööst, kus ilmselt väheste vahenditega ja väikestes ruumides suudetakse läbi viia üritus, millest võtavad osa erinevate huvidega inimesed (näiteks loengu kuulamine või filmi vaatamine, omavaheline uudiste vahetamine, mesinduskaupade ost-müük) ning kõik need tegevused toimuvad sujuvalt, üksteist häirimata ning sõbralikult.
Kuid eriarvamustele on õigus igaühel ning pole ju välistatud, et näiteks kui keegi on harjunud suurte rahade abil läbi viidud, rangema distsipliiniga üritustega, siis rannarahva vabama korraga asjaajamine võib veidi revolutsiooniline tunduda.