Mesilastega ravimine

Tere,


otsin mesinikku, kes oleks nõus katsetama nn mesilasteraapiat. Mul on lapsest peale üsna ränk liigesehaigus, mõned aastad tagasi sain juhuslikult mesilaselt nõelata ja tagantjärgi olen aru saanud, et see mõjus väga hästi. Nüüd tahaksin seda veel proovida. Võtan vastutuse 100% enda peale. Asukohaks sobiks Lõuna-Eesti.

Loodan, et leidub mõni hea südamega mesinik! Ootan e-kirja. 

Kommentaaride kuvamine

NB! Ära lisa oma mesindusalast kuulutust kommentaarina teisele kuulutusele, vaid lisa uus kuulutus siit!
Hõbemedal (500p.)Pronksmedal (100p.)

mesinik

Kas selleks peab just mesinik olema. Kui tahad seda ise teha siis mine möne öitsvate öite juurde ja vaata öite peal natuke ringi ja kindlasti nääd seal mesilasi. Siis vötad tiibadest kinni ja paned sinna kuhu tahad et ta nöelaks.   

Minu kogemus on et mesilase mürk aitab reuma vastu hästi .
KUID ENNE KUI SEDA TEHA PEAD 100% KINDEL OLEMA ET MESILASE MÜRGI ALERGJAT POLE.   MUIDU VÖIB ASI  HAVAKS MINNA( ISEGI LOOJA KARJA.)

teraapia

Mul on mõnikümmend mesipuud, aga puudub arsti haridus ja paber. Samas, olen ka ühe inimese juba millalgi peaaegu ära tapnud mesilasega, aga koostöös meedikutega suutsime ta elu siiski tollal päästa. Sai parem, kogemus seegi. Üldse mulle meeldib inimesi aidata. Olen ilmselt Eesti lõunapoolseim mesinik, niiet koht peaks ka sobima.


Ootan ka teie e-kirja, ahtileimann@hot.ee, või kõnet 53945089

mesilase mürk

on ka endal liigestega propleem aitab hästi

Pronksmedal (100p.)
Kasutaja einokaiko pilt

Mina üks abisaaja

Mina üks abisaaja mesilasmürgist ja mõjub hästi , kui seljas valu, siis võtab valu kohe ära.  Tuleb ainult see mesilasnõela kipitus ära taluda. See muidugi tõsi , et tuleb enne arsti juures kindlaks teha , et  pole alergiline mesilasnõelale  , kui varem juba ise kogenud pole.