Meevurri ost

 Oskab keegi nõu anda,kas osta käsiajamiga meevurr jalgadel või koos sõela ja meenõuga? Jutt käib 4 raamilisest meevurrist.

 

Kommentaaride kuvamine

NB! Ära lisa oma mesindusalast kuulutust kommentaarina teisele kuulutusele, vaid lisa uus kuulutus siit!

Millist sul vaja on?

Jätsid lisamata olulise info, kui suur su mesila on ning millist meesaaki planeerid vurritada. Sõela on sul nagunii vaja, puru täis mett ei paku naabrile ega söö isegi ju, samuti vajad meenõud, kuhu mett talletada. Võrdle hindu, kui ostad eraldi või kui ostad komplekti, kumb tuleb soodsam. Rohkemat ei olegi vaja teha Smile

Pronksmedal (100p.)

vurr

Komplekti mugavus seisneb selles, et vurritatud mesi läheb kohe läbi sõela alumisse nõusse, st ei pea pärast aega kulutama mee vurrist nõusse laskmiseks. Kui mett rohkem, võib nõusid juurde osta ja ainult tõstad vurri ühelt nõult teisele.
Mina vurritan sarnasega
http://www.emesilane.ee/uuspood/product.php?id_product=92 Läheb nii
Eesti- kui Langstrothi raam. Samuti Farrar.

Mul seitse mesitaru ja

Mul seitse mesitaru ja pidanud  ka nii enamvähem seitse aastat mesilasi, aga see polnud teema.Sest seda olen otsustanud ,et ostan käsiajamiga 4 raamilise vurri uue,aga probleem tekkis selles,et kas osta jalgadel või kogumisnõuga.Tahtsin ,et keegi kes neid kasutanud juba jagaks kogemusi.

Pronksmedal (100p.)
Kasutaja tomm pilt

Olin sama probleemi ees

Olin nädal tagasi sama probleemi ees ja otsustasin 4 raamise kogumisnõuga vurri kasuks, sest vana 4 raamiga tsingitud vurr oli ilma selle nõuta . Tülikas tegevus keset vurritamist nende sõeladega mängima hakata, et vurri tühjendada töö jätkamiseks . Nüüd anna ainult vänta, mesi nõrgub läbi sõela otse paaki (kogumis nõusse) 2 tööd vähem teha ja ajavõit kindel .

Pronksmedal (100p.)

Kas

tülikas pole kui kogumisnõu täitumist ei näe.Varem või hiljem pesete meega põrandat arvan mina.See ikka väga algeline vurrike.Kõik sõltub muidugi mee hulgast aga 100 kg nõust kuhugi ümber tõsta või isegi nõud liigutada- no aitäh ei.
Mõelge tervisele ja tulevikule kallid koleegid

Aasta mesinikHõbemedal (500p.)Pronksmedal (100p.)Jututoa moderaator
Kasutaja metsamesinik pilt

Vurri valik

Ilus ja läikiv asjake. !00kg kogumisnõu ka seal all. Üks asi jääb mulle paraku mõistmatuks, mis otstarbel on selle alumise nõu külge kraan ehitatud? Sest suurem anum kui taldrek sinna kraani alla mitte ei mahu. Ja et see tünn kraani kasutamiseks sobilikku kõrgusse tõsta, peab ikka päris tugev mees olema. Mõistagi võib nõu täita pooleni, siiski pole ebamugava tõstmisasendi tõttu ka 50kg kergitamine suurem asi tegevus. Eelnevaga tahan öelda vaid seda, et ma ei mõista, miks sellele vurrile jalgu alla pole tehtud. Ikka selleks, et kannataks kraanist täita mingied tõstmiseks sobivamaid anumaid. Niisiis... osavate käte ring Smile

Pronksmedal (100p.)

selline kondimootoriga vurr,

selline kondimootoriga vurr, millega veel jõutõstmist saab harjutada sobib ainult mängimiseks kui peresid ja mett vähe ning kange soov oma üleliigset energiat rakendada. eks hindki ole vastav. rohkem vist mõeldudki rohkem neile, kellel mett vaja võtta sedapalju, et selline kogumisnõu parasjagu täis saab. ise küll ei vaataks 7 pere puhul enam käsiajamiga asjanduse poolegi. eks neid saaks vist hiljem elektri peale ümber teha aga milleks küll oma aega ja jõudu sellisele jamale raisata?

kodune trenazöör

Kui inimesel on vaja oma energia ja aeg kuhugi rakendada, siis see on suurepärane võimalus selleks. Kasulik ja toitaineterikas produkt ning käeramm käib asjaga kaasas.

Hõbemedal (500p.)Pronksmedal (100p.)

vurr

mina isiklikult soovitan  jalgadel olevat. pöhjus just anuma töstmisel. ok ostad neid alumisi anumaid mitu ja töstad vuri ringi ja köik ok. kuid kui hakad arvestama palju need roostevaba anumad maksavad ja palju maksavad plastik taara säilitamise jaoks on ikka vahe küll. seega plastikusse ümber valamiseks pead selle rooste vabast nöu körgemale töstma.  Jalgadega vuril aga paned plast anuma kohe vurri alla ,koonus  söel sinna sisse, kui pütt täis saab töstad söela  liistudega nörguma, seni korjad mee vuri. siis vahetad anumat ja söel uuesti  anumasse.     met saab vurist eemaldada töö ajal.


ÜLE KÖIGE AGA SOOVITAN ELEKTRI AJAMIGA.   aga noh kui virgad poisid siis aitab ka käsi ajamiga.

Samas,kas keegi müüb kasutatud vurri?

Tere, mul ainult 3 peret, kuid vurri ikka vaja. Kui keegi endale uue vurri ostab, siis ostaksin hea meelega teie vana vurri ära. Pole vahet, on see siis 2-, 3- või neljale raamile mõeldud:)


Minu telefon 5265517


Ene

Pronksmedal (100p.)
Kasutaja tomm pilt

kogumis nõuga vurr

Ostsin ja olen rahul ! Ja tirida ega tõsta kah vaja pole, sest ehitasin vurrile töö aluse just nii kõrge ,et ämmber alla mahub ja ise ka sinna alusele vurri juurde meekärgedega toimetama . Igati mugav ei mingit eraldi sõelumist aga kurnamist avad kraani ja sealt saad juba puhast maiust . Aga noh maitseasi nagu ütles Muri !!!

Pronksmedal (100p.)

Vurrist..

Eile lõuna paiku pakuti vanemat 4 raamilist. Kui täpsemalt uurisin siis ei osatud täpsustada. Toob lähipäevil tühjaksjäänud maakodust ära.Siis selgub,Võta paari päeva pärast ühendust.Käin lehel juhuslikult ja ise pole vurrist huvitatud