Suvepäevadel kuulsin, nägin,maitsesin ...

Hõbemedal (500p.)Pronksmedal (100p.)

Tore vajalik üritus kuigi kõik polnud kuldne.Vastuvõtu korraldasid heade  mesilasemade müüjad (kümmekond),kaubavalik suur kuid ema andmis suurt kattepuuri ei olnud ja kaasasolnud eurod kulutasin lõunaks.Investeerimiseks kõrvataha midagi ei pannud.Väga palju tuttavaid oli ja vestlus sai juhitud ühistegevuse suursaavutusele  ,tootjarühm ja tõuemade kasvatusele.
  Tootjarühma sotsiaalne vajadus puudub ,sest meest saadakse niigi lahti.Tõuemadele kasvatustoetus on välja võitlemata ja esialgu tallatakse tuult.
   Emadekasvatuse juttu oli palju kuid taanlasest hobi emadekasvatuse  oskasin maha magada ,loodan,et see teema pannakse kuhugi lugemiseks.Tootjarühma küsimus jäi esitamata,kuid loodan et( Smart) selle küsimuse esitas ja vastuse sai.Huvitav kuidas veteran kapitalistid  ühiselt tegutsevad ja kes mett müüvad.
  Meie esiisad müüsid mett ja vaha juba ammustel aegadel Padiselt.Ettevõtlusteema on muutunud tabuks ja meie esimehel on see sõna nii trükisõnas kui ettekandes kuhugi ära kadunud.Kui  väikseks  peab kahanema registreeritud mesilasperede arv et programmis sõna suurendamise asemele kirjutada sõna vähendamise.
   Suira rahvusvaheline tootmine koos leedukatega on kinni hinnakirjas ja suira röstida pole vaja.Kahjuks korraldatud  mee degusteerimisest oskasin ilma jääda.
    Tänan vaatanata kõigele
        Mikroe... Mart