Ei taha mesilasi

Mure selline, et meie maja vundamendi tuulutusavasse on elama asunud mesilased. Mitte need kõige suuremad, aga mitte ka need tavalised. Majas on lapsed, kellest üks sai juba nõelata, niisiis tahaks neist vabaneda. Seni ei ole tappa raatsinud, kuid maja lõhkuda ei taha ja mingit võimalust ei näe. Ehk on häid ideid?

 

Kommentaaride kuvamine

NB! Ära lisa oma mesindusalast kuulutust kommentaarina teisele kuulutusele, vaid lisa uus kuulutus siit!
Pronksmedal (100p.)

Tere Tiia.

Soovitan kannatada selle aasta .Sügiseks saavad nad nagunii otsa.Et sama ei juhtuks tuleval aastal siis tuulutusavadesse panna võrgud,kasvõi kilukarp avadega.Maamesilased ei ründa kui ise neile haiget ei tee.Ajutiselt võite sinna ava ette panna kaitse, et lapsed ligi ei saa(neid huvitab ju kõik mis liigub).Ava mitte loomulikult sulgeda.Kaitse laseb kumalased kuiskilt kõrgemalt välja.siis ei sega nad kedagi.Seda tuleb teha õhtul hilja.hommikul kui nad väljuvad siis jääb neil uus väljumistee meelde.Juhul kui nad ei leia koduteed tänu kitsendustele siis tuleks see ära võtta.
Silver.

Aitähh, katsume siis hakkama

Aitähh, katsume siis hakkama saada. Nõelata sai laps toas, mumm jäi juustesse kinni. Väljas ei olegi probleemi, aga nad tükivad tuppa. Järgmiseks aastaks katsume varakult abinõud tarvitusele võtta. Veelkord tänud, mõtlesin, et nad jäävadki sinna ehk talvituma. Ma mesindusest midagi ei tea. Vana maja, ehk saavad kuskile sügavamale soojemasse ja elavad talve üle?