Suhkru toomine Soomest.

Pronksmedal (100p.)

Plaanis Soomest mesilastele suhkrut tuua. Endal on vaja u. 500kg. Kaubikuga oleks mõtekas u. 1200kg korraga ära tuua. Hoiaks transpordi arvelt natuke kokku. Kas on kedagi, kes soovib kampa lüüa või, siis Eesti hinnast olulisemalt odavamalt suhkrut osta. Niisama ei taha hulga raha suhkru alla seisma ka jätta, et järgmine aasta ka sukrut vaja.
Soomes on suhkru hind 60-70 eurosendi vahel, Eestis u. 1,4 euri.

 

Kommentaaride kuvamine

NB! Ära lisa oma mesindusalast kuulutust kommentaarina teisele kuulutusele, vaid lisa uus kuulutus siit!
Pronksmedal (100p.)

Minu kontaktandmed

Pronksmedal (100p.)Jututoa moderaator

Kas sul on mingi konkreetne

Kas sul on mingi konkreetne koht juba teada kus sulle 1200 kg müüakse või lähed niisama proovima prismast käruga välja vedada?

Pronksmedal (100p.)

Hulgilaost.

Tuttavad otsivad hetkel hulgiladusi netist, kust oleks mõistlikum tuua. Kiloste pakkidega ei viitsi eriti jamada. Mingi viletsam suhkur pidi maksma isegi 50 senti kg, aga see  pidi liiga vilets olema. Ei taha oma mesilaste peal katsetada.

Hõbemedal (500p.)Pronksmedal (100p.)Jututoa moderaator

Mulle ka tuttav tõi

,aga poes kilosed pakid ka lahtiselt,ei ole niiöelda kümne kaupa kilepakendis,hind oli 83 senti-peedisuhkur,peedi piltki peal:) teine suhkur oli 76 senti vist,lasin ikka peedipildiga tuua igaksjuhuks:)

Mis on miinimum kogus,

Mis on miinimum kogus, millega kampa lüüa saaks?

Hõbemedal (500p.)Pronksmedal (100p.)Jututoa moderaator

Seda niiöelda õiget

ehk siis peedisuhkurt saab ka 65 senti kg ja  kilosed pakid on kümne kaupa omakorda pakendis - tellisin nüüd teise tuttava käest Smile

Kasutaja Margus pilt

Kambajõmmiks

...hakkaksin küll, kui liiga hilja pole. Ja broneeriksin selle ülejäänud 700 kg, mis kaubiku peale mahub. Helista 53 331 251 ja lepime täpsemalt kokku.  Hea, et lugema juhtusin, just oli plaan ise homme-ülehomme minna Soome...Smile