MeetaimKäesolevaga tasuta pakkume kaheaastane meetaim - Digitalis purpurea. Mesilased hästi kulastavad lilli. Üks lill eristab 1,8-2,0 mg suhkrut nektaris. Suhkruproduktiivsus on umbes 200 kg hektarist. Külvamise maar on 3-4 kg hektarist. Me oleme huvitatud selle meetaimede seemnete ostmises mahus 100-300 kg aastas, hinnaga 15-18 eurot kg sõltuvalt seemnete mahust ja kvaliteedist. Saak on 0,5-1,5 t / ha teisest aastast. Lisaks me oleme huvitatud taimede kuivatatud lehtedes esimesel aastal kuni 100 kg aastas.Kui olete huvitatud siis palun andke meile teada mis pindala võite pakkuda selle meetaimekülva jaoks.


www.polychemicals.ee/mesindus.htm


Vene keeles: www.polychemicals.ee/mesindus-rus.htm


 

Kommentaaride kuvamine

NB! Ära lisa oma mesindusalast kuulutust kommentaarina teisele kuulutusele, vaid lisa uus kuulutus siit!
Aasta mesinikHõbemedal (500p.)Pronksmedal (100p.)Jututoa moderaator
Kasutaja metsamesinik pilt

Digitaalpurpur :D

Kasvab hästi, seemendab hästi, massilist mesilaste tunglemist selle õitel küll pole märganud. Ainukesed kes selle lille vastu huvi tunnevad on karvased paksukesed maamummid. Ronivad sügavale õie sisse ja pinisevad ise sealjuures naljakalt.

Lill, mitte meetaim

Mul ka sellised hoovil peenral. Kimalastele on ta küll meelepärane, aga meemesilast ma seal taimel küll silmanud ei ole.

Hõbemedal (500p.)Pronksmedal (100p.)

Kloostrikellad...

on selle taime vana nimi mõnes piirkonnas, tänapäeval kasutatakse rohkem Sõrmkübara - lill ning tal on väga palju värvitoone....meetaimena, tõesti, eriti silma ei paista.