"Jõulukingitus"

Pronksmedal (100p.)

Käsin täna perearstile näitamas punast laiku jalal et saada mingit salvi. Saatis hoopis vereanalüüsi tegema - pidi väga puukborreoloosi sarnane olema. Vot nii!


Puukborreoloosi vastu vaktsineerida ei saa, aga olen ka puukentsefaliidi vastu vaktsineerimist ajapuudusel ikka edasi lükanud. Nüüd võtan ennast käsile.


Kui palju on mesinikud nende ebameeldivate putukatega kokku puutunud? http://www.puuk.ee/?content=17


Kaunist Jõuluaega!

 

Kommentaaride kuvamine

NB! Ära lisa oma mesindusalast kuulutust kommentaarina teisele kuulutusele, vaid lisa uus kuulutus siit!
Hõbemedal (500p.)Pronksmedal (100p.)

Immuunsusest

Mesinikud sedavõrd mürki täis, et neile ei mõju...ei ussi-, ega püssirohi. Suisel aal igapäev puugid küljes....kõhu küljes, jala küljes! Eks nad just nii vaktsineerivadki ise meid.
Nõudke tohtritelt vaktsineerimise tulemusi, avalikku statistikat, kui suur protsent haigestujaid --- haigestuvadki tegelikult vaktsineerimise tõttu. Minu naabritüdruk - noor naine, rikkus omal terve suve ära, kuna lasi ennast kevadel vaktsineerida puugi vastu ning haigestus mõlemasse, nii borreoloosi, kui ensefaliiti....ilma,et oleks metsa saanud, või puuki näinud! Tänapäeva inimesed-õrnukesed. Immuunsust pole ollagi....ainult mesinikud on need vinged tegelinskid, kes kõik putukad välja kannatavad ja selletõttu kaua elavad.
Head jõuluaega soovides!

Muidugi, on ka erandeid ning mingil viletsal päeval, kui tuju kehva, keegi sõitis teerulliga üle......võib isegi puuk liiga teha!