Mesilased versus varblased.

Küsimus oleks selline, et mida ette võtta nahaalsete varblastega, kes armutult lennulaualt mesilasi hävitavad? Ise ei ole pidevalt kohal ja märkasime alles täna, millist laastamistööd võib teha üks kamp varblasi. Enamust päevast möödus neid hirmutades, aga ega sellest suurt tulu polnud, nii nagu selja keerasid, olid varblased jälle platsis! Täiesti nõutu!?

 

Kommentaaride kuvamine

NB! Ära lisa oma mesindusalast kuulutust kommentaarina teisele kuulutusele, vaid lisa uus kuulutus siit!
Pronksmedal (100p.)

Tihaste vastu aitas

Tihaste vastu aitas suurepäraselt vana, tihedam kalavõrk ja sama töö tegi ära ka maripuude katteks müüdav linnuvõrk. tuleb see lennulaua ette kinnitada niiviisi veidi lohakalt. mina panin ta katuse allserva külge ja ta seal siis tuulega lehvis, vaikse ilmaga rippus vabalt. üks tihane jäi sinna veidi sisse siplema ja ülejäänud kadusid kui imeväel.

Tänud amatöörile!

Täna toimetasin täpselt nii nagu andsite nõu. Varblased jumalast hämmingus, minul hea meel:)
Ainult mesilastest on veidi kahju, sest nüüd peavad läbi aukude pugema, kuid see on ainus võimalus nende turvalisuse huvides.

Pronksmedal (100p.)

Varblane suht kaval lind.

Varblane suht kaval lind. Jälgi, et nad ei leiaks mõnd uut nippi. Võrk muidugi takistab mesilaste tegevust, just tuulise ilmaga korjelt tulevate summide maandumist aga üldiselt harjuvad nad sellega ära, eks võid veits võrku nii seada, et ta tuulega just liialt ei lehviks.