Issand Jumal tule appi Eestimaa mesinikele...

Hõbemedal (500p.)Pronksmedal (100p.)


Sest kellegi teise peale ei saa Eestimaa mesilastepidaja enam loota...saates arupäringu PRIA sse et miks mesinikud toetusi ei saa sentigi meite riigis-vaid ainult vart valusat tunda?-tuli vastus,et raha ja miljonid saab Eesti Mesinike Liit ja pöördugu ma nende poole...

Samas kitsepidaja saab toetusi,aga meietele määratud raha ujub laiali nagu udu ning peame taluma debiilsete ametkondade perversseid üritusi rikkuda meie vaimset tasakaalu?

kas on mõtekam paluda appi Jumalat või langenud inglit Luciferi mesinduse päästmiseks meie riigis?Mina isiklikult olen valmis oma hinge Saatanale müüma,et säilitada mesilad Eestimaal...Kas ka Sina?

 

Kommentaaride kuvamine

NB! Ära lisa oma mesindusalast kuulutust kommentaarina teisele kuulutusele, vaid lisa uus kuulutus siit!

PRIA

Peale seda, kui ma pidin mesila registreerimiseks täitma lauda registreerimise taotluse... Mulle sobib põrgu küll.

Pronksmedal (100p.)

no emotion

Tsitaat:

Mina isiklikult olen valmis oma hinge Saatanale müüma,et säilitada mesilad Eestimaal...Kas ka Sina? 
mina küll pole. müün ainult seda, mis turul nõutakse. kui nõutakse hinge luciferile, siis vaatan külma analüütilusega, kuidas laoseis on, nõudlus ja turu hinnatase. kui kõik klapib, siis läheb äriks!
maailma ja eestit selles ma päästma ei hakka, kuna võim ei käi üle. lollide kontsentratsioon on juba sedavõrd suur, et isegi luciferil tekiks raskusi seda jama lõdva randmega lahendada. 

Pronksmedal (100p.)

toetustest

Ei ole siin süüdi ametnikud, vaid meie, mesinikud labi EML juhatuse oleme oma asjad nii seadnud, et surgu meie süüta kasvõi terve mesila maha, ei siis ega muul moel ei saa keegi sentigi toetust. Peame kõigepealt omas kodus asjad selgeks rääkima. Tuleb alustada, et uues juhatuses oleksid "vihased" noored mehed naised, kes mõtleksid kaasaegselt. Kuna praegune põhikiri lubab olla juhatuses nö. eluaegne, siis on seal tunda väsimust ja tülpimust. Meil ei ole tugevaid isiksusi eesotsas, kes meie eest seisaksid. Suvele järgneb sügis ja jälle jäävad pered mesilasteta. Kas olete kuulnud, et kuskil oleks kokku tulnud nö. kriisikomisjon sellel teemal?

Kasutaja KOMMIONU pilt

Toetusi EI PEA võtma...

Kodune kirjutas:
Peale seda, kui ma pidin mesila registreerimiseks täitma lauda registreerimise taotluse...


Lauda?
äkki ikka loomapidaja taotlus ehitise registreerimiseks?

Äkki nad suunasid sind seepärast lauta registreerima, et sa väga lamba juttu
ajasid?

ja veel... Toetusi EI PEA võtma... Kui ikka tingimusi täita ei viitsi, ei taha,
ei oska, siis võiks ikka keskenduda millelegi sobilikumale... Antudjuhul siis
netis määgimisele…

Böö

Ega siin foorumis muud teha polegi, kui karjaga kaasa määgida.

Hõbemedal (500p.)Pronksmedal (100p.)Jututoa moderaator

Ma ei saa aru

kuidas mikro Mart saab ja sina noor energiat täis noorhärra ei saa või ei saa ma millestgi aru,vahel võib viga ka endas olla

Böö2

Kui PRIAt mainitakse, siis peab ikka toetustega tegu olema, mis? Mina toetusi ei taotle. Ei pea vajalikuks. Käisin ennast registreerimas, sest siinsamas foorumis oli hirmus kisa lahti, et registreerimata metslased levitavad lesta ja haigusi ja on muidu nõmedad. PRIA jättis mulle ÄÄRMISELT halva mulje ja mälestuse. Kui Mardile meeldib nendega asjatada, palun väga. Minule ei meeldi ja ma ei hakka oma tuju nendega suhtlemisega rikkuma. Ja tänan komplimendi eest (noorus ja energia). Ja nendega, kes kõike ainult toetuste pärast teevad, ei hakka ma sõnagi vahetama.

Kasutaja allikamesindus pilt

pria

Õige  milleks oma ajusid ja närve rikkuda.Kui nendelt toetust ei palu pole vaja vilistada. Varsti pidavat tulema eroopast seadus et kui lapse soetad tuleb prias arvele võtta kuna ikkagi ju INIMESELOOM