ettevõtlusega alustajatele

Pronksmedal (100p.)

Tallinnas tulemas selline tasuta koolitus http://www.tallinn.ee/est/Tasuta-ettevotluskoolitus-vanemaealistele


Huvitav vanusegrupp 50 - 74!

 

Kommentaaride kuvamine

NB! Ära lisa oma mesindusalast kuulutust kommentaarina teisele kuulutusele, vaid lisa uus kuulutus siit!
Hõbemedal (500p.)Pronksmedal (100p.)

Vanakese ettevõtlus

Kunagi pole hilja alustada eriti siis kui enda tööjõudu odavalt müüa ei taha ja kallilt müümiseks ei jätku kaasaegseid oskusi.Mesindusettevõtlusesse läksin 60-lt,pensionääriks saades selgus ,et vajalik sots maks tasutakse riigi poolt.
Pria kodulehelt avastasin toetused,tegin selgeks sellega seonduvad umbes 20
nõudmist.Kõige raskem on mesilast kätte saada oma finantseering,kui mõtled veidi suuremalt,kuid 100000€ ootab sind.Võid alustada väiksemalt ,näiteks 1000€.
  Täna, õppimist alustades võib arvele laekuda esimene Pria koetus kolme aastaga,kuid tööturu toetus võib laekuda aastaga.
     Mikroe... Mart

Pronksmedal (100p.)

koolitajatele

on see tõepoolest hea ettevõlus. nemad saavad oma papi eurostruktuuridest kätte igal juhul. ei tea küll ega pole kuulnud kedagi 74 aastast, kes olles seni kogu elu mitteettevõtja saab nüüd sellise koolituse läbi ettevõtjaks. Laughing out loud jah, sekeldatatakse, viidetakse asendustegevusega aega ning rahuldatakse vanurite suhtlemisvaegust ning see on ka kõik. 50-70 aastane inimene peaks olema kogunud juba sellise ettevõtluspagasi, et koolitama ise neid jutupaunikuid. olgem ausad, kui ta seda sellise vanuseni teinud pole, siis ei tee ta seda kunagi.

selles vanuses inimesed peaks mäletama aega, mil kampaania korras viie nädalaga trammi ja trollijuhte koolitati. ajad on muutunud, nüüd saab viie nädalaga ettevõtjaks. Laughing out loud kas trammi- või trollijuht oli ettevõtja? ei, ta oli lihtsalt biorobot (v.a. üksikud isendid, kes öises vahetuses salaviina ja salasuitsu müüsid aga seda vist nende koolitusel ei õpetatud ka).