Puugid kallal

Pronksmedal (100p.)
Kasutaja tomm pilt

Kätte jõudis see püha hetk kus tänu Pria registrile lendavad igasugi peletised Statistika ja Maksu ja Tolliameti puugid oma küsitlus lehtedega ja majandus aruannetega selga . Käin tööl ja mesilastega tegelen hobi korras ega ole mõne firma juht ega juhatuse liige ,mis on see riigi asi mida oma vaba ajaga teen? Kuna riik ei ole mulle ka ühtegi taru koos mesilastega ostnud siis saadan nad lihtsalt pikalt . Minu arust on riigile kogu vajalik info Pria registris ! Või tuleb ikkagi tagasi nn. põrandaalla mesindama minna ning Priiale nutukiri kirjutada , et kõik said hukka ning enam mesindusega ei tegele . Niipalju siis lubadusest , et mõne taru pidajatele Pria registriga kohustusi ei tule !

 

Kommentaaride kuvamine

NB! Ära lisa oma mesindusalast kuulutust kommentaarina teisele kuulutusele, vaid lisa uus kuulutus siit!
Aasta mesinikKuldmedal (1000p.)Hõbemedal (500p.)Pronksmedal (100p.)Jututoa moderaator
Kasutaja alfa pilt

statistika

Statistika ametit pole küll vaja karta. Nemad koguvad infot ainult statistika jaoks. MTA  küsitluslehtedest kuulen esimest korda.
Statistika amet küsis minult mesilasperede arvu sügisel, vurrimee ja vaha toodangut ning müüdud perede arvu. See oli kõik.  Ka see mesi mis ära sööd läheb kirja.

Kui oled hobimesinik ja mett ei müü siis nii kirjutadki MTA ankeedis. Tegelikult tahaksin seda ankeeti näha.

Pronksmedal (100p.)
Kasutaja tomm pilt

MTA

MTA ankeeti ei ole , aga kaaskirjas pikalt juttu , et Statistikaametile esitatud andmeid kasutatakse Pria  ja MTA andmekogude võrdlemiseks ja uuendamiseks . Seega on sama ankeet sisuliselt 3 eri asutuse ühislooming .  Varjata ei ole mul midagi aga lihtsalt ei meeldi sellised urgitsejad ja nuhid .
Sügisel külastas mind Toidu ja veterinaarameti  töötaja  aga tema külaskäik mind ei häirinud , sest võeti proovid tarudest  ja see andis kindlustunnet ,et mingit kahtlast nakkust minu mummidel ei ole ega levi väljapoole .