Eesti Mesinike Liit

23. märtsil Viljandis toimunud üldkoosolekul valiti EML-i uus juhatus.

Aleksander Kilk - juhatuse esimees
Lauri Kallaste - juhatuse aseesimees
Liikmed:  Ain Seeder, Aivo Sildnik, Andres Tamla, Anna Aunap, Astrid Oolberg

Revisjonikomisjon valiti 3- liikmeline:  Raigo Kebja, Jaanus Tull, Aado Oherd

Häältelugemiskomisjonis töötasid  Uku Pihlak, Marje Riis, Maie Männik, Jorma Õigus

Koosolekul oli hääletusmandaate  139.  Koosolekut juhatas Jaan Lukas.
Prokokollisid Martin Rebane ja Ulvi Ajalik.

Koosolek kestis 10.30-17.00 vastavalt kinnitatud päevakavale.  Koosolek oli väga töine. Täpsemat ülevaadet kindlasti saate osalejatelt endilt.

Ilusat kevadet kõigile!

 

Kommentaaride kuvamine

NB! Ära lisa oma mesindusalast kuulutust kommentaarina teisele kuulutusele, vaid lisa uus kuulutus siit!
Aasta mesinikHõbemedal (500p.)Pronksmedal (100p.)Jututoa moderaator
Kasutaja metsamesinik pilt

Sõbralikku huumorit uue juhatuse aadressil

Muidu igati tore juhatus, ainult et Lauri võiks kaaluda nimevahetust...
Aleksander
Ain
Aivo
Andres
Anna
Astrid
Ja nüüd siis äkki Lauri Laughing out loud

Soovin uuele juhatusele edumeelseid ideid ja jõudu nende läbiviimiseks!

Pronksmedal (100p.)Jututoa moderaator
Kasutaja Renno280 pilt

kui juba naljatamiseks läks

siis teen ettepaneku asendada Lauri Aimariga ja kõik on OK.

Kuldmedal (1000p.)Hõbemedal (500p.)Pronksmedal (100p.)Jututoa moderaator

Töine koosolek

Toimunust võiks anda ülevaate ikka EML kodulehel, kui seda pole just palju tahetud. Hakata uurima, kes osalesid ja millest räägiti oleks üsna äraspidine tegevus.

Pronksmedal (100p.)

palju tahetud

tõenäoliselt. vaadates eml-i kodulehte, siis pole sinna it-ajastu veel jõudnud. infot on seal arutatu ja koosistumiste kohta ülilakooniliselt. protokolli ülespanek võtab ka päevi kui mitte nädalaid ja kui see sinna ükskord jõuab, siis on see nii pealiskaudne ja väheinformatiivne nagu oleks tegu mingi luureorganisatsiooni või massoonide klubi omaga. ise te räägite mitmeid aastaid oma programmides ja kõnedes vajadusest mesinikke ja mesindusega tegelajaid juurde toota, ala populariseerida aga teil on nagu tsinkplekist keevitatud kuppel peal. aeg-ajalt tilgutab eml küll ajakirjandusse ja meediasse mesinike toimetamisest artiklinuppe, mis on aga ajakirjanike poolt moonutatud või niiviisi kärbitud, et kaob sisuline mõte ning see pigem naeruvääristab kogu asja kui edendab.
milleks selline koduleht üldse kui liidu liikmed (või miks mitte ka potentsiaalsed liikmed ja muud asjahuvilsed) peavad hakkama toimunu-otsustatu ülevaate saamiseks mööda kolmandate osapoolte foorumeid või tuttavaid  kolistama? ennetades seda küsimist, et miks te ise sinna kohale ei läinud - siis see pole mingi vabandus. kõigil pole võimalik alati kohale minna ja isegi, kui kohal käidud, siis oleks ikkagi tänapäeval teretulnud tegevusalaliidu suurem avatus kasutades selleks kaasaegseid võimalusi, jagada inimestele põhjalikum info toimunust, luua materjalide hilisem lugemisvõimalus interneti vahendusel jne. ning see ülevaade on vaja eelkõige saada ametlikust otseallikast, mitte kellegi juhani, aadu, manni jne. isiklike emotsioonide ja lünkliku või vähemlünkliku ning tihtilugu ülekeevatest emotsioonidest moonutatud mälupildi järgi! muidugi, eksisteerib ka võimalus, et öelda polegi midagi ja tühja pussu polegi siis mõtet ka veebi riputada.
seda, et infot ei jagata on ju räägitud juba aastaid. pange eml-i koduleht lõpuks tööle! see on teil nagu eelmise sajandi veebi visiitkaart. selleks pole vaja ju hiigelressursse. piisab kirjaoskusest (tegelikult isegi kirjaoskust pole tingimata vaja, tehke podcast või salvestage videosse oma tähtüritused ning riputage üles) ja tahtest. viimasega ongi ilmselt põhiprobleem.