Mesiniku magus elu - Mart Vabari raamat


Tere!

Kas kellelgi on seda raamatud ära ärida või teab, kust veel saaks osta?  Olen suurtest poodidest vaadanud ja igal pool läbimüüdud.

 

Tänud ette,

Kristi

 

Kommentaaride kuvamine

NB! Ära lisa oma mesindusalast kuulutust kommentaarina teisele kuulutusele, vaid lisa uus kuulutus siit!

mainitud suurteosel on

mainitud suurteosel on reaalse mesilaste pidamisega vaga vahe pistmist.Parem hangi Mein Kampf...Oled rahale vahemalt lisandvaartuse loonud...

Pronksmedal (100p.)

No ...

vastupidi ikka kui see pole must huumor. Mardi raamatud meil ilmunutest parimad.Suhtusin viimasesse raamatusse eelarvamusega, et kirjanik ei saa end ületada ja pidasin parimaks Mesiniku magusat elu. Koerust sai ostetud Mesiniku kuldraamat.ja jälle on Mart saanud hakkama väga hea raamatuga ennast kordamata. Algajaks(40 aastat mesilastega) end ei pea ja max on olnud 60 peret lisaks põhitööle.
Mart pole reklaami tegemise eest soodustusi siiani teinud. Nii et puhtalt isiklik kallutamata arvamus.

Kasutaja Metsatagune pilt

Ostsin...

Kuldraamatu ära ja ei kahetse. Ladusas ja arusaadavas keeles esitatud hea hulk kogutud olulisi käibetõdesid ühes kohas. Minusugusele algajale sobib suurepäraselt. Kuna tundub, et paljudele Mardi raamatud siiski ei meeldi, siis sooviksin väga lugeda ka põhjendatud argumente. Et kas ja kui palju on käibetõdedest käibevaled või ei meeldi stiil või kirjutaja ise vms.

Kuldraamat

oli saadaval Võrus Kooli tn. poes

Kuldraamat

Robicat kirjutas:
oli saadaval Võrus Kooli tn. poes


Tallinnas Baltijaama taguses Mesinduspoes oli ka olemas...