Mesinike sügispäevad 23.-24. novembril Jänedal

Traditsiooniliselt toimuvad mesinike sügispäevad Jänedal.  Päevakava on olemas, kuid kahjuks see keskkond ei võtnud pdf-s seda faili vastu. Seega palun sellega tutvuma minna EML-i kodulehele.  Registreerimisleht avatakse hiljemalt reedel, aga osaleda soovijad peavad kindlasti eelnevalt registreeruma. Sel korral enam eelnevalt mitteregistreerujad ei saa loengusaali siseneda. Loodan, et see ei tekita liigset pahameelt, sest need, kes tulevad ilma teavituseta kohale, tegelikult ise ei austa neid, kes on olnud korrektsed. 

Jänedal saate aktiivselt arutleda mitmetel teemadel, kaasa arvatud ministeeriumis toimunud ümarlaua üle. 

LisaSuurus
1.3_kava_janeda_23.-24.11.2013_emtp.pdf243.13 KB
 

Kommentaaride kuvamine

NB! Ära lisa oma mesindusalast kuulutust kommentaarina teisele kuulutusele, vaid lisa uus kuulutus siit!
Pronksmedal (100p.)

Kõik läheb vanaviisi

Lugesin sügispäevade päevakava. Teise päeva esinemised on enamuses ülevaated eelmise mesindusprogrammi tegevustest ja uues programmis plaanitavast. Kuid see info peaks olema siiski üleval  mesindusprogrammi kodulehel, aga seal ei ole isegi uue mesindusprogrammi teksti. Kellegi tegemata töö.
Vabariiklikke teabepäevi tuleks kasutada siiski efektiivsemalt ja mitte info jaoks, mis peaks  mesinikele niigi kättesaadav olema.

Aasta mesinikHõbemedal (500p.)Pronksmedal (100p.)Jututoa moderaator
Kasutaja AimarL pilt

Ei

lähe üldse vanaviisi. MP pole veel tööle hakanudki, alles oli juhtkomisjoni koosolek, kus kinnitati EML vastutavaks täitjaks. Pole veel  jõutud töölepinguid sõlmida inimestega. Sellepärast pole ka uut infi kodulehel jne. Miks juhtkomisjon oma esimese koosolekuga viivitas, ei tea ja koosolekul sellest ei räägitud.

Pronksmedal (100p.)

Valgevenes ...

Valgevenes ei ole mesinikel kasutada riigi- ega eurorahasid õppepäevade korraldamiseks ja seepärast püütakse õppepäevad teha võimalikult huvitavad ja kasulikud mesinike jaoks. Enamasti on õppepäevad seminaride vormis ja kaasatakse ka välisesinejaid. Näiteks, 9. – 10. novembril toimunud üleriigilisel seminaril esines mesindusteadlane, -õppejõud ja mesinik Algirdas Amšiejus Leedust. Videolõik Algirdase esinemisest.

mesindus.ee haldajaKuldmedal (1000p.)Hõbemedal (500p.)Pronksmedal (100p.)Jututoa moderaator
Kasutaja Tormi Tabor pilt

Marianne,Aitäh teavitamast.

Marianne,


Aitäh teavitamast. Kas proovisid ehk pdf faili lisada pildi lisamise kohast? Mul õnnestus faili lisamine kenasti. Teine variant on kasutada viitamist: Mesinike 23.-24. novembri sügispäevade päevakava (pdf).

Ürituse lisamiseks tasub kasutada sündmuse lisamise vormi, siis saab teatele lisada ka toimumise aja ja teadet kuvatakse avalehe kalendriblokis.

Terv,
Tormi