Saame kokku Põltsamaa Kultuurikeskuses 08. veebruaril kell 10.00

Pronksmedal (100p.)
08.02.2014 10:00võimalus kuulata kulude optimeerimisest, uue MAK-i 2014-2020 võimalustest (toetustest), maksukohustuse tekkest jne.   - konsulent Liia Lust. Räägime ühistegevuse eelistest -ühistegevusnõunik Leo Verk.

Rohkem http://www.poltsamaamesi.eu/moodul.php?moodul=CMS&Komponent=Lehed&id=115

Seda kannet ei ole veel hinnatud

Kommentaarid

Kommentaaride kuvamine

NB! Ära lisa oma mesindusalast kuulutust kommentaarina teisele kuulutusele, vaid lisa uus kuulutus siit!
Hõbemedal (500p.)Pronksmedal (100p.)

Põltsamaa üritus

Kui ühiskondliku transporti kasutades jõudsin kohale oli üritus juba alanud.Saalitäis mesinike kuulasid hoolega mida räägiti ja lappasid jagatud kirjandust.Kohal olid ka jututoa  tuttavad. Kohvipausiks oli kaetud rootsilaud ja mingit eelregistreerimist ega korjanduskarpi ei kasutatud.Toetuse kulusid arvestati täpselt ja üritus lõpetati minutilise täpsusega.Aitäh vaevanägijatele.
  Tore konstateerida ,et ettekandjad rääkisid tootjarühmast ja ühistegevusest,pidades seda valdkonda mesinikele perspektiivseks.Täpsemad andmed praktiliseks arutamiseks on esialgu veel avaldamata ja ooteaeg jätkub.Kardan,et ühistegevuse seeme eriti viljakale pinnasele ei sattunud. Põltsamaa MTÜ oma üritusega tegi pika puuga ära EML-le.
 Veel jaanuaris haudmrga mäsanud mesilaste käitumist ei osatud hinnata,kuid piirkond varroalestale pidi meeldima vaatamata  kõigi tõrjemeetmete  praktikas kasutamisele.
       Külaliuskuulaja Mikroe...Mart

Hõbemedal (500p.)Pronksmedal (100p.)

Põltsamaa üritus

  Lõpuks saabub üppepäev mille käigus üks mmittetulundusühing räägib ettevõtlusest ja ühistegevusest. Ootan huviga kas sisu vastab väljakuulutatule.Midagi sellist pole EML suutnud korraldada,ei oma programmide raames,ega väljaspool.
    Paides toimuv jätab täitsa külmaks.
      Mikroe...Mart

Hõbemedal (500p.)Pronksmedal (100p.)

Tiiu, Talu tütrekene!

Ilmar Särje raamat - mida eelmisel Põltsamaa mesinduspäeval autorilt/mesinduse lektorilt/arstilt ... osta sai!.... On väga hea lugemine - ja eriti hää alustajatele mesinikele ! Ning eriti hea neile alustajatele - kes tahavad plaksuga 100 mesilasperet pidada!
Suured tänud autorile!