Pere transport


Tere!   Palun abi targematelt kuna ise ei ole varem sellega kokku puutunud - sain eile sülemi ja kuna tol hetkel ei olnud töö tõttu aega rohkem majandada, panin nad suvalisse tarru ära. Kuna soovin pere ära müüa, siis millisel ajal on kõige mõtekam ostjal neile järele tulla, et maha ei jääks mingit hulka, kes juhtuvad tarust väljas olema? Päeval käivad lennus nad ja kuna väljas on soe ja kaua valge, siis täna kella 21.00 paiku  lendasid veel päris hoolega.  

 

Kommentaaride kuvamine

NB! Ära lisa oma mesindusalast kuulutust kommentaarina teisele kuulutusele, vaid lisa uus kuulutus siit!
Hõbemedal (500p.)Pronksmedal (100p.)Jututoa moderaator

Pere transport

viisin  täna 8 peret metsa 3 lang, korpust,mõni päris raske,lennuavasid hakkasime sulgema hommikul kell 6,natukese aja pärst oli raskematel peredel lennuava juures kuni umbes 50 õietolmuga mummu ,tundus et rabasid läbi öö,ju nad läksid naabertarru

Pronksmedal (100p.)

Kris001

siin kirjutamine-seletaminine võib keeruliseks osutuda, võib olla saad helistada 51983229 Serk

Tänud neile, kes võtsid


Tänud neile, kes võtsid vaevaks reageerida minu hädakutsele Smile Kahjuks lahendasid mesilased küsimuse ise ja leidsid ise omale sobivama elupaiga.

Hõbemedal (500p.)Pronksmedal (100p.)

krisile

Nagu ma aru sain siis pere lendas tarust minema.
Kui sa tahad seda teinekord vältida siis  pane sülem kärje kasti ja hoia jahedas (näiteks  keldris )24-48 h  ja siis pane juba taruse.  jahedas oidmisel nääd juba seda kas perega on köik koras vöi ei . Kui pere on suht rahulik kärje kastis  on peres ema olemas, kui aga kipuvad kastist vällja tulema on midagi viga näiteks ema pole veel kobarasse jöudnud enne kui sa juba kobara maha vötsid(see on köige levinum pöhjus.

2 vöimalus on taruse panemise ajal panna 1-2 haudme raami
soovitatavalt lahtine haue., siis nad hakavad hauet toitma ja ei jäta hauet maha ja jäävad pidama.

Mesilased reeglina hauet maha ei jätta.