Elektriline meevurr???

Pronksmedal (100p.)
Kasutaja tibar pilt

Tere

Mul nimelt plaan soetada endale elektriline meevurr, et enda aega säästa ja tööd lihtsustada. Neti avarustes surfates jäi pilk pidama 6 raamilisel hordiaalvurril. Tegemist on Ukraina tootega.
http://www.avv-100.com.ua/katalog/Video/ ( 3 videoklipp).
Kas keegi siinsetest inimestest on kokku puutunud sellise vurriga ja on seda ise lähemalt katsunud? Nimelt huvitab tema töökindlus (ega ei ole tegemist mingi nn lõka-lõka tootega).
Kas sinna mahub ka 2 farrar raami sisse (minu vanale vurrile ei mahu, seega jääb kärg kuidagi ebamääreselt sisse)?
Kas keegi Eestis ka müüb sellist vurri, või peab ise kuidagi asja ära tooma?

Tänud, kes viitsivad vastata
Marek
tel 56 619 306
marek.kutsar@mail.ee

 

Kommentaaride kuvamine

NB! Ära lisa oma mesindusalast kuulutust kommentaarina teisele kuulutusele, vaid lisa uus kuulutus siit!
Pronksmedal (100p.)

Siin on

Siin on analoog:
http://mesinduspood.ee/meekaitlusinventar/hordiaalmeevurrid/meevurr-6-ka...
Kuldses börsis müüdi ka mingi aeg ukraina toodangut.

Pronksmedal (100p.)
Kasutaja tibar pilt

Ukrainast saab sellise vurri

Ukrainast saab sellise vurri kätte ca alla 1000 euroopa raha, aga siinkohal ei ole kursis selle töökindlusega. Kas on oluline ka kus mootor asub (üleval, või all).

Hõbemedal (500p.)Pronksmedal (100p.)

tere

eel köneleja vur paistab ok olevAT mul endal pole kuid tutvus ringis on 2 tk. 1 mesinikul on 4 raamiline ja teisel 8 raamiline. mee vuril pole köige olulisem kus se mootor asub, vaid et se oleks mootoriga ja kui automaatne ta on. see konkreetne on täis automaatne. paned raamid sisse ja kui seisma jääb on sinul raamide vahetamise ülesanne. 1 teine tüüpi masin on pool automaat seal tuleb peale madalate pööretega vuritamist (mölemalt poolt teeb 1 operatsioon) siis tuleb uuesti nuppu vajutada et kiirelt ka vuritaks. Mootorist nii palju et kui ta pöhja all on siis vuri pesemisel on vets parem, kuid pole ka ülemisega väga hull.

mul endal on 4 raamiline vene vur, milele tegin ise mootori varjandi peale, kuid seal tuleb 4 lülitust teha et 1 masinatäis tehtud saaks. seega unistan sellisest vurist nagu eel kirjutaja näitas linki.

Pronksmedal (100p.)
Kasutaja tibar pilt

Tere! See variant on küll

Tere!

See variant on küll päris hea,kuigi hind veitsa krõbe aga vist peab ikkagi mõtlema selle täisautomaatse peale.
Tänud.

Hõbemedal (500p.)Pronksmedal (100p.)Jututoa moderaator

Ikka täisautomaatne

tibar kirjutas:
Tere!

See variant on küll päris hea,kuigi hind veitsa krõbe aga vist peab ikkagi mõtlema selle täisautomaatse peale.
Tänud.
Mina ostsin endale täisautomaatse 4 raamilise, milleks osta vahepealset, kui hinnavahe ei ole ju tegelikult nii meeletu. Suur + on see, et programme saan teha enda vajadustele ringi.

Kasutaja toonurm pilt

vurrist

Hankisin vene 2raamilisele vurrile Pihkvast alalisvoolu mootori koos ajami ja lülituskompletiga,sinna kuulub-võlliga rihmaratas,väikese rihmarattaga mootor,lülituskomplektis taimer,revers,pöörete arvu reguleering.mootor-100W.Franko Võru-170euri,juurde ostsin-impulssalaldi+kahvelklemmid-30 eur-ikokku200.-seade töötas hästi.

Hõbemedal (500p.)Pronksmedal (100p.)

Vurridest

Omal ajal tellisin ja lasin valmistada 16 raamilisi ketas vurri,toetuse kaasabil.Esialgselt oli ajamiks mõeldud 12 v,mis ei vedanud välja.Kuna vurritamine surus peale,nõudsin kiirlahendust käsiajamile.Praktikas meeldis vurr abikaasale,lapselastele,iseendale ja külalistele.Vurritamis võistlusel teen ära kindlasti,kõigile 2 ja 4 raamilistele vurridele.
Mikro...e Mart
Valmistaja tegutseb Tallinnas