Oblikhappe aurutusseade.

Aurutusseade
Meeldib!1
Ei meeldi!-1

Müüa isetehtud oblikhappe aurutusseade. Seade töötab 12 voldise pingega. Pinge alaldamiseks 220 voldilt 12 voldile on kaasas adapter. Seade sobib hobimesinikule. Praegu on õige aeg teha lestatõriet mis on odavaim ja efektiivseim viis lestade hävitamiseks.

Hinnaks on 50 euri.

Lisainfo tel:50 15492

 

Kommentaaride kuvamine

NB! Ära lisa oma mesindusalast kuulutust kommentaarina teisele kuulutusele, vaid lisa uus kuulutus siit!
Hõbemedal (500p.)Pronksmedal (100p.)

Oblikhappe aurutusseade?

Tunnen huvi - ostaksin!...Sooviks täpsemalt teada? Kas seade on kuiva pulbri kuumutamiseks?... aurutamine tähendas varemalt vesi-, või nüüd piirituse lahuse kastamist. Piirituse seadel on nõrk koht keermed gaasileegi sees, mis kipuvad kinni jääma... selletõttu on seadme hooldus - peale kasutamist puhta piiriutusega läbi aurutamine ülioluline. (( Samas ei ole mul piirituse seadmega toimeaine koguse osas usku... mo meelest toimeainet saab mesilaspere vähevõitu, selle tõttu mõned mesinikud jätavad lendlad suletuks 15 min.... kuid lest variseb ööpäeva jooksul - seni peab see sahfd seal sees seisma. Samas, kui on gruppe palju - passi seal mesilas ning sulge ja ava lendlaid.. Ausalt öelda, mo meelest siirupiga oblikhappe laskmine mesilaste karvasele kasukale ei meeldi mulle üldse ning on keemiat tundes, oma jaheduse tõttu, kus oblikhape ei lagune sipelghappeks üks ..- jama )))

Kui Tarune - Sinu seade on pulbri kuumutamiseks, e. oblikhappest gaasi tekitamiseks....huvitab... Kas seade mahub taru lendlast sisse? Rootsi plaat-seade, mis töötab autoakult ja on väga hea (mul olema) , ei mahu 2/3 normaalse (kuni 8 mm) lendlaga tarudes lennuavast sisse ja tülikas on lamavtarudes seda vahelaua alt kasutada. Õhemaks ka teha ei saa. Korpus tarudesse mahub lendlast to rootslane hästi sisse.
Meil 20 aastat kasutatud kinnise nõu kuumutamine gaasiga ning kummivoolikuga lendlast sisse laskmine on kõige lollikindlam, efektiivsem ja parim... toimeaine ning voolikuga ligipääsu suhtes igat tüüpi tarudele... lase tõrje-gaas sisse või ümarast lendlast! Kuid mitu head nõud on lekkima hakanud jne.
Nii, et tunnen suurt huvi oblikhappe seadme vastu!

Oblikhappe aurutajast veel.

Tore Metsamumm et aurutaja vastu huvi tunned.
Vabanda et su pärimisele nii aeglaselt vastan. Vahepeal läks kiireks. Ei ole mitu päeva arvutis käinud.
See aurutaja on just kuiva oblikhappe aurutamiseks. Kuni 2 gr. puistad pannile ja adapter võrku mis peab sees olema 25-30 minutit. Ta ei ole nii äkiline. Sellel ajal on muidugi lennuava lappidega kinni. Pärast adapteri võrgust eemaldamist võiks lapid kümmekond minutit veel ees olla ja auruti ka sealsamas. Aurutaja sees olemise aega võib ise katsetada eks see oleneb ka palju välistemperatuurist.
Tegin 22 septembril oma 13 tarus esimese sügisese ravikuuri viie erineva aurutiga. Sealjuures ainult ühte lamavtarusse ei läinud aurutaja lennuavast sisse pidi kõrvalt panema.
Tervitades Tarune