Pakume töö- või praktikavõimalust Soomes.

Kasutaja Melvin Jaanisk pilt

HEA MESINDUSE HUVILINE!

Kui Sulle pakub huvi mesindamine, Sa soovid oma teadmisi praktikas rakendada ning veeta suvi saades reaalset töökogemust Soome ühes suurimas mesindusettevõttes, on allpool toodud info mõeldud just SINULE!

 

Hunajayhtymä Oy (http://www.hunaja.fi) on suurim kodumaise mee pakkija Soomes. Mesi ostetakse kokku lepingulistelt tootjatelt. Eelmisel aastal alustas Hunajayhtymä Oy ka ise mee tootmist, asutades selleks Hunajayhtymä Tuotanto Oy (Honey Group Finland Production Oy) tütarettevõtte.

Hunajayhtymä Tuotanto Oy:n põhieesmärgiks on toota emaettevõttele mett. Mesila suurus on u. 800 mesilasperet mis asuvad Kanta-Häme maakonnas. Algaval hooajal on plaanis mesilat laiendada, tehes uusi peresid ise juurde. 

PAKUME PRAKTIKA- VÕI TÖÖVÕIMALUST.

Praktikale või tööle võtaksime kaks (2) mesindusest huvitatud inimest. Töö algaks aprillikuu lõpupoole või maikuu alguses ja lõppeks augustikuu lõpus.

Eeldame, et oled ettevõtlik, iseseisev ja kiire õppija. Omandad põhiteadmisi ja kogemust mesindamisest, tunned huvi mesiniku elukutse vastu ning oskad igapäevatöös rakendada erialaseid teadmisi ja oskusi. Pead oskama vastutada enda ja kaastöötajate turvalisuse eest. Eeldame vähemalt B-kategooria juhilube.

Pakume võimalust  praktikaprogrammi läbimiseks, sõbralikku ja toetavat meeskonda, tööle vastavat palkka ja sobivuse korral pikemaajalist töösuhet ettevõttes. Elamine Mustialas (vaata googlest HAMK Mustiala). Mustialas on võimalus puutuda kokku ka soome mesinduse-eriala õpilastega. (vaata õpilaste tegevust Mustialas  facebookist: www.facebook.com/MustialanMehilaistarhaajat

Meie tegemisi näed: 

https://www.facebook.com/pages/Hunajayhtym%C3%A4-Tuotanto-Oy/222111167994662?ref=hl

www.hunaja.fi

https://www.facebook.com/hunajayhtyma?fref=ts

HUVI KORRAL SAADA OMA CV JA SOOVIAVALDUS  (võib olla eesti keelne ja vabamoodne. KIIRE! )

melvin.jaanisk@hunaja.fi 

tel. +358 400 330 471

Ilusat Kevadet soovides,

Melvin Jaanisk

 

 

 

LisaSuurus
hunajayhtyma_tookuulutus.pdf297.42 KB
 

Kommentaaride kuvamine

NB! Ära lisa oma mesindusalast kuulutust kommentaarina teisele kuulutusele, vaid lisa uus kuulutus siit!