Määruse “Mikro- ja väikeettevõtjate põllumajandustoodete töötlemise ning turustamise investeeringutoetus” tutvustamine

mesindus.ee haldajaHõbemedal (500p.)Pronksmedal (100p.)
22.05.2015 11:00

08. mail 2015 a. allkirjastas maaeluminister määruse Mikro-ja väikeettevõtjate põllumajandustoodete töötlemise ning turustamise investeeringutoetus. Sooviksime enne taotlusvooru algust korraldada infotunni taotlejatele.
Seega olete oodatud osalema määruse “Mikro- ja väikeettevõtjate põllumajandustoodete töötlemise ning turustamise investeeringutoetus” tutvustamisele, mis toimub 22. mail 2015.a Põllumajandusministeeriumi suures saalis, algusega kell 11:00.
Palume, et teataksite enda osalemisest hiljemalt 20.05.2015 e-posti aadressile janeli.tikk@agri.ee

Lugupidamisega

Janeli Tikk
Põllumajandusministeerium
Turu arendamise büroo peaspetsialist
Tel 6256299
janeli.tikk@agri.ee

Keskmine: 5 (1 vote)

Kommentaarid

Kommentaaride kuvamine

NB! Ära lisa oma mesindusalast kuulutust kommentaarina teisele kuulutusele, vaid lisa uus kuulutus siit!
Hõbemedal (500p.)Pronksmedal (100p.)

Toetusest.

Isiklik arengukava järgi saabub vastav tase umbes 3 aasta pärast,kui mingit tagasilööki mesindusse ei tule.Tore et toetuse arhitektid otsivad suhtlust toetuse taotlejatega.Kui tase on silmapiiril ja  suhtlus  jätkub,siis olen kindlasti osavõtu huviline.

 Siiani olen pidanud lugu toetustest ja on mõningad tähelepanekud.On jäänud  silma,et Pria töötajatel on lausa keelatud koostöö taotlejaga.Isiklikult  olen veendunud .et taotleja investeering on viletsalt kaitstud.Enne lahenduse otsimist kohtus,võiks olla midagi ümarlaua laadset,kus oleksid esindatud taotleja ,Pria ja Ministeerium.Isiklikult olen tagasi maksnud projekteetimis toetuse,kuigi selle alusel sain ehitusloa.

            Mart Rannu