Taru vaatamine

Pronksmedal (100p.)
Kasutaja aldis3 pilt

Millal oleks sobilik aeg tarru piiluda, niipalju kui mul kogemusi on siis kõige parem aeg on õhtul kui suurem lend läbi, vahest pole suitsikut vajagi, viimane kord käisin lõuna aeg ja oli korralik korjre aga siis sain ise ka korralikult naha peale niiet olin sunnitud jooksu panema. Peaksid olema kraini tõugu. Mis teadjad mehed asjast arvavad.

 

Kommentaaride kuvamine

NB! Ära lisa oma mesindusalast kuulutust kommentaarina teisele kuulutusele, vaid lisa uus kuulutus siit!
Hõbemedal (500p.)Pronksmedal (100p.)Jututoa moderaator

Olen kindel, et krants

Ma väga ei tahaks uskuda, et Krain, ilmselt ikka Krants. Või oled eelmistel aastatel ema vahetanud ? Mina isiklikult üritan päeval vaadata, siis paljud lennus ka ju, vähem neid seal. Eks paljudel ole selliseid peresid olnud mis juba kevadel tigedad ( sügisest rääkimatta ), vaheta millalgi ema ära ja saad rahulikult igal ajal vaadata. Mul on ka selline juhus kunagi olnud, et sügisel julmalt tigedad olnud on kevadel kukupaid Laughing out loud

Mul kaks pere praegu sellised

Mul kaks pere praegu sellised kukupaid, a pärast meevõttu lähevad tigedaks. Itaalia omadustega emad peaks olema.

Aga päeval vaatan peresid ja kui ise rahulik ja teadlik oled pole ilusal päeval kindaid ega näokatetki vaja.

Edu! 

Õhtul

Mina vaataks õhtupoole, siis on korje läbi. Nii ei sega peret korje ajal.

Hõbemedal (500p.)Pronksmedal (100p.)

mina vaatan

mina vaatan siis kui mul aega on  see tähendab 8.00-19.00 ni  pärast seda kipuvad vihasemaks minema kui  muidu.

teinekord tuleb isegi vihmaga teha kui  enne polnud vöimalik.     kui aga pörgulised on  siis tuleb skafander selga panna. mul önneks 1  kurjema poolne pere, teised normaalsed mummid. se kuri pere , seda ei vöta ussi ega püsi rohi,  ema vahetus nurjub , tee kuidas tahad .  alguses oli täis pörguline. skafander oli seljas (mesindus tunked,nahk kindad, kummi saapad, ja kübar.) ja kui toimetama hakasid siis oln mummidest   kaetud, alla 10 nöela ikka ei pääsenud. nüüd olen mitme aastaga seda saavutanud et natuke rahulikumad on kuid ilma kinnastetta ei torgi veel. olen emasid püüdnud vahetada, haudme raame andnud ja muud nalja teinud kuid se on pikk aja tulemus. olen  kääga löönud et ehk läheb talvega vällja aga kus sellega, ika tuleb kevadesse vällja.