mesiniku ülikonnad

Pronksmedal (100p.)

müüa mesiniku ülikonnad. Valged, tugevast riidest, püksid ja kuub ja müts ühestükis (nn. kombinezoon) 10 € tükk. tel.51983229 Tartumaa

ülikonnad müüdud

 

Kommentaaride kuvamine

NB! Ära lisa oma mesindusalast kuulutust kommentaarina teisele kuulutusele, vaid lisa uus kuulutus siit!

Ülikond

Ole nii kena ja saada pildid ka aaretek@gmail.com

Pronksmedal (100p.)

ülikonna pildist...

... niipalju, et 10 ne EURoga ma kahjuks ei viitsi fotokat ostma hakata.

Eksitav pealkiri

Neil ürpidel on paraku rohkem seost karnevaliga.. Mesindusega neid seostada on tiba keeruline.

Hõbemedal (500p.)Pronksmedal (100p.)Jututoa moderaator

Kas Pisikuri on näinud neid ?

Kas oled oma silmaga näinud, oleks vaja külalistele vahest selga anda, aga karnevali ei tahaks korraldada. Wink

Näinud jah..

Ega ma muidu ei kommenteeriks.. Soovitan soojalt parem ühekordseid värvimis kombekaid, need kaitsevad kindlasi paremini mesilaste eest.. Maski pole muidugi kummagil.

Pronksmedal (100p.)

pisikuri ja mesinik

Nüüd ma saan aru miks sellel *pisikurjal* kole tigedad mesilased pidid olema (nii ta ise väitis). Mesiniku iseloomust ja olekust saavad mesilased väga hästi aru ja võtavad õppust! Edasi siin kommenteerijad ja -,+ ladujad mõelgu edasi, mida maq selle all silmas pidsin.

Aasta mesinikHõbemedal (500p.)Pronksmedal (100p.)Jututoa moderaator
Kasutaja metsamesinik pilt

Äriloogika...

10€ tugevast riidest asjalise mesindusülikonna eest pole palju. Mõtlesin omalegi tellida, suvel pole nagu väga lugu, augustis võib aga tihtipeale vaja minna. Kui aga müüja paiskab huvilisele vastuseks ülbusest pakatava fraasi, et "10 ne EURoga ei viitsi fotokat ostma hakata", siis pigem ostan kostüümi 20€-ga ja kelleltki teiselt.

Pronksmedal (100p.)

fotokast

Kasutasin sõna 'ei viitsi' ju lihtsalt huumorist!!! Aga kui tõsiselt võtta siis ei tasu ju ühe (1-e ja 10€ maksva asja) müügi-kuulutuse pärast hakata kohe fotokat ostma- oleks veel mõni traktori, või kalli haakeriista müük, siis iseasi.

'metsamesinik' palun vabandust, et Sind oma ülbusega riivasin (vabandus ei tähenda seda, et Sa nüüd ostma peaksid tulema)

Pronksmedal (100p.)

miinuste ladujatele ...

... vastuseks niipalju: kujutage ette, et tarude valmistaja paneb müügi kuulutuse. Ja siis keegi (näteks kasvõi *pisikuri* p---ndab tervele Eestile, et jah, käisin vaatamas, ja need tarud näevad välja nagu tsirkuse areenid. No kuulge, kui just vaatamas käiale ei sobinud (ta ei öelnud kohapeal, et need ülikonnad on tsirkusest pärit) milleks siis sellest tervet Eestit infida!? Aga noh, TEINE EESTLANE on varemgi kõige parem MAGUSTOIT olnud!

Pronksmedal (100p.)
Kasutaja aldis3 pilt

See ju vana tõde

Kui midagi teed oled kohe kellegil pinnuks silmas, ega alatasa leidub neid kellel on millegi üle vinguda. Kui sul tõesti pole millegiga pildistada siis ega kohe fotokat ostma ei tõtta.

Ülikond

Mul on ka vist üks asi müüa 100€:)

Kui pakud müüa siis ole kena pane pilt või link.

Ka siis kui ise õmblesid, selle asemel, et siin veiderdada ja teiste aga raisata:)

Lgp.

Pronksmedal (100p.)

fotokast veel

Mis ma siin ikka veiderdan. Andsin ju küllaltki mõista, et mul pole millegiga pildistada- kui oleks olnud, siis oleks ka pildid kohe kuulutuse juures. Miks mul ikkagi fotokat pole, aga see on teine teema, ja siin sellest veiderdada ei tasu.

Pronksmedal (100p.)

Mõte.

Milleks vaja fotokat?

Piisab ju moblast!

Pronksmedal (100p.)

moblaga

hea oleks, kui keegi tuleks ja aitaks mul moblaga (minu moblaga) pildid kuulutusse saada. Aga ülikonnad on ka otsast juba müüdudud nii, et vast ei lähe enam moblaga pildistamist ka vaja.