Mesilastarude ehitamiseks vajalikud kinnitusvahendid ja seadmed Nordfix OÜ-st

Tere mesindus huvilised!

Kui teil tekib vajadus klambrite ja miks ka mitte klambripüstolite vastu, siis Nordfix OÜ-s on just see mida Te vajate.

Pakume klambreid mis on ideaalselt sobilikud mesilastarude ehitamiseks, meilt leiad erineva pikkuse ja selja laiusega klambreid. Samuti müüme klambripüstolid mis töötavad nii suruõhu peal kui ka tavalisi käsiklammerdajaid. Valik on suur ja mitmekesine. Kõik meie pakutavad tooted on üleval kodulehel www.nordfix.ee

Toome teile näitena mõningad populaarsemad tooted. kliki alljärgnevatele linkidele:

http://nordfix.ee/toode/Pneumaatilised-klambripustolid/167

http://nordfix.ee/tooted/Manuaalsed-klammerdajad/

http://nordfix.ee/toode/Pneumaatilised-klambripustolid/169

http://nordfix.ee/tooted/Klambrid/

Kõike paremat soovides,

Nordfix OÜ

Klambripüstol
Klambripüstol
 

Kommentaaride kuvamine

NB! Ära lisa oma mesindusalast kuulutust kommentaarina teisele kuulutusele, vaid lisa uus kuulutus siit!

Aastal 2016

ei viitsi keegi iga pisividina hinna teadasaamiseks mingeid päringuid saatma hakata. niimoodi müüdi kümme ja rohkem aastat tagasi asju. kui asjal pole hinda ja seda ei saa paari hiireklikiga osta, siis jääb äri ära. lihtsalt näiteks, kuidas asju normaalsel viisil müüa: http://www.nailfastonline.co.uk/00019/Staplers/Senco-SLS18-Medium-Wire-S...

Seleta osjale, miks sinu müüdav stapler hea ja parem on, pane viisakalt hind juurde jne. Aga noh, oma valik, turg on kaupa täis.

Jututoa moderaator
Kasutaja Jänku pilt

90 seeria

Rv klambri hind?

head teenindus

Kasutan Nordfixi klambreid kolmandat hooaega korpustarude ehitamiseks. Kõik erinevad kalmbri pikkused, mida kasutan (90 seeria: 12, 15, 21, 32, 35mm jne), on neil alati laos olemas. See TJEPi 90 seeria püstol on ka nüüd viimasel aastal mul kasutusel. Võrreldes mu vana püstoliga on see palju kergem, vaiksem ja täpsem. Laseb klambri otsiku seest, mitte selle kõrvalt nagu paljud teised püstolid. Ehk siis peaks sobima just ka neile, kes ise raame kokku lasevad - laseb klambri täpselt sinna kuhu sihitud.   

re

Tere, saate te täpsustada ka klambri mõõtu?

Tervitades,

Nordfix OÜ

Tagaside

Tere mym!

Täname teid teie tagasiside eest. Hetkel on meie kodulehel tõesti võimalik vaid teha hinnapäring. Kuna meie koduleht on alles valminud ja tööd veel selle kallal käivad siis lähitulevikus me kindlasti pingutame selle nimel, et kogu süsteem, hinnapäring, maksmine jne oleksid kliendile võimalikud lihtsad. 

Tervitades,

Nordfix OÜ

BHIVE

Tere B-Hive!

Meil on heameel, et olete meie toodete ja teenindusega rahul.

Tervitades, 

Nordfix OÜ