Müük italiaa emad

Pronksmedal (100p.)

Tere Luke Vahavabrikus müük Kollaste (Apis Mellifera Ligustica) Italia emade kasvataja Milaano piirkonnas mägedest on hea sõber Luke Vahavabriku omanikule! 
Emad on paarunud. Toome otse Itaaliast emad 5.-15. mai vahemikul.
Iga ema hind on kokku 25 eurot, ettemakse tellimisel 10 eurot, 15 eurot kättesaamisel (iga ema kohta).
Kontakt: Anu 56452997 - Hain 5133356 - vabrik 7349960.
e-mail: luke.vahavabrik@mail.ee

 

Kommentaaride kuvamine

NB! Ära lisa oma mesindusalast kuulutust kommentaarina teisele kuulutusele, vaid lisa uus kuulutus siit!

Stardipered?

Uurin, kas sealt Milano piirkonnast oleks võimalik osta Luke kaudu ka stardiperesid ja kui oleks võimalik, siis millise hinnaga? Aitäh!

Pronksmedal (100p.)

Mesilaspered Itaaliast!

Mina omalt poolt südamest loodan, et Itaaliast imporditavatele aiandus ja mesinduskaupadele/-saadustele ei leiduks Eestis ostjaid!

NB! Ja eelkõige käib see MESILASPEREDE KOHTA!

Oleksin selgituste eest

Oleksin selgituste eest tänulik, miks Teil selline seisukoht on. Aitäh!

Pronksmedal (100p.)

Väikesest tarumardikast

...olete midagi kuulnud? Ja pole mulle vaja hakata rääkima, et avastatud kolle on mitmesaja kilomeetri kaugusel! See mardikas võib ise edukalt lennata maha 5 - 10 kilomeetrit ühe järjega ja peale selle levib väga edukalt ka puuviljade ja nende jäätmetega inimese kaasabil! Kui võib veel väita, et nakatunud mesilad ja teatav piirkond nende ümber on kuulutatud ohutsooniks ja sealt (mee)mesilasi välja ei müüda ega viida, siis kimalaste levikut ei kontrolli looduses keegi!

NB!Peale selle ei saa ma aru, mis vajadus on Eestisse sisse vedada meie kliimaga mittekohanenud mesilasi kui põhjapoolsetes riikides on juba kohaliku kliimaga kohanenud Itaalia mesilasi võimalik osta?! Selleks, et nood "lõunamaalased" meie ilmastikuga lõpuks kohaneksid kulub mitmeid põlvkondi ja palju talvel hukkunud peresid!

Jututoa moderaator
Kasutaja Jänku pilt

Makaronid võivad midaiganes

Makaronid võivad midaiganes muinasjuttu ajada aga meie näeme kaardilt et tauditsoon on ainult suurenenud. muide Arvi ütles pärnus et kui midagi kellegil leitakse siis poletatakse mesila maha

Pronksmedal (100p.)
Kasutaja Cardo pilt

Kui leitakse, siis on

Kui leitakse, siis on tõenäoliselt juba hilja. Vähemalt vorstikesi saab tarulõõmas edasi küpsetada.