Mesilasperede müük

Müüa mesilasperesid langstroth raamil. 2016 märgistatud emad. Kindlat rassi ei ole, mõni võib olla itaallase päritolu. Hind 150 eurot (raamidena), koos põhja, katuse ja ühe korpusega 200 eurot. Asuvad Valgamaal. Vajadusel saan aidata transpordiga. Lisainfo 55628654. (Pildid tehtud täna).
 

Kommentaaride kuvamine

NB! Ära lisa oma mesindusalast kuulutust kommentaarina teisele kuulutusele, vaid lisa uus kuulutus siit!

Niisama mainin

2016 aasta värv oli ikkagist valge meil siin eestimaal, aga pole hullu, sa pole ainuke kes oma emasid järgmise aasta värviga märgistab.

Infoks

Hetkel on kõik pered ostetud või broneeritud.

Värvi kohta nii palju, et ma märgistan igal aastal emad kollase pliiatsiga, sest minu silmadele on kollane märk kõige lihtsamini leitav. Mis aasta ema ning muu enda jaoks vajaliku info (näiteks kas tarus on sülem vms) kirjutan sama pliiatsiga tarule.

Hõbemedal (500p.)Pronksmedal (100p.)

tervitused talvest..

Emade märkimisest! Fännan väega oma rea ajamist - alati ja igal pool ja igal ajal - fännan vabadust...Tean teisigi mesinikke - kes märgistavad niii nagu neile sobib! Need emmed, keda vahetada tahavad märgivad kevadel punasega - need mis on parimad kollasega jne..Suvel hea jälgida ja järgmiselgi hooajal järeldusi teha..Paljud ei taha emmesid üldse märgistada - niikuinii leiab munemisjärjelt kui vaja..

Nõidusin siin aprilli alguse soojuses - et mai algul hakkavad sülemlema...Nüüd oleme sealmaal, et tean oma 40 perest juba kaht pisemat/nõrgemat peret, kes on selle pika viluga juba otsad andnud..Eks lähipäevil paistab kuidas ülejäänud on hakkama saanud!