Sööta vähe

Tere!
Käisin täna, 08. jaanuaril oma mesilasi vaatamas ja kehvasti olid lood, 10-st 2 mesilasperet nälga surnud. Hiljaks jäin, aga teha pole enam midagi. Mida aga ette võtta ülejäänutega, ehk on mõnel nupumehel häid ideid.

 

Kommentaaride kuvamine

NB! Ära lisa oma mesindusalast kuulutust kommentaarina teisele kuulutusele, vaid lisa uus kuulutus siit!
Aasta mesinikHõbemedal (500p.)Pronksmedal (100p.)Jututoa moderaator
Kasutaja metsamesinik pilt

nälg

Jaanuari alguses näljaohus oleva pere kevadeni venitamine on tükk tegevust.
Äkki leiad mõned ideed minu kodulehelt http://www.hot.ee/metsamesi/index.html
vaata nõuanded --> talv.

sööta vähe

Tänud vastuse eest!
Mulle meeldis teine variant, see papitükiga, proovin seda. Tõsi ta on, et sügisel vähene söötmine on suur viga, sest talvel punnitamine on tükk tegemist ja pole kindel, et õnnestub. Veelkord tänud!

Mis ta nüüd siis on, kas

Mis ta nüüd siis on, kas hilis-sügis või vara-kevad, talv vist ei ole? Koputasin minagi oma tarud eile ja täna läbi. Veel on hinges, aga..... Lamavtarudes pole probleemi, korpustes mõjutab ilm ja muud segajad rohkem. On hauet ja on ka esimesi peatse nälja tunnuseid. Kodanik, ole valvel!

mesindus

Tere!
Mul on selline tähelepanek. Millest see on, kas ainult minul. Kui tuju on allapoole nulli ja kohe mittekui kuskilt ei leia enam pidepunkti, siis mesilaste juurde minnes, isegi talvel, muutun rahulikumaks ja tagasi tulles on justkui energiat ka pisut juurde tulnud. Kui loen foorumit, siis ka siin ei ole inimesed kurjad ja tigedad nagu mujal foorumites.

Aasta mesinikHõbemedal (500p.)Pronksmedal (100p.)Jututoa moderaator
Kasutaja metsamesinik pilt

Positiivne energia

Mesilaspere kiirgab positiivset energiat, mida suurem pere seda suurem energiaring ümber taru. Kui mõistad pendlit kasutada, saab talvel ilma taru torkimata biovälja raadiust mõõtes hinnata isegi pere talvitumise kvaliteeti (mida suurem bioväli seda elujõulisem pere järelikult seda paremini talvitub)