Ettevalmistused esimeseks pereks

Kasutaja ubin pilt

2020 Mai algus - Plaan B: Lugesin palju foorumit. Kaalusin, et nüüd kevadel võiksin alustada siiski ühe perega, siis on aega tarusi meisterdada ja kogemusi saada. Valisin välja rassi/tõugu, algul mõtlesin, et Backfast siis Kraini jah Kraini tunnusteks on pere ei arene hiigla suureks ja hea talvekindlus. Tarudest mõtlesin, et papsi rõõmuks alustan tema ehitatud lamavaga kuid lugedes ja enda peas läbi mõeldes otsustasin farrari kasuks. Tellisin netist 4 plast korpust, põhja ja katuse. See penotaru ei ole selline peno mida ma varem olen katsunud vaid palju teistsugusem, ju sellepärast nimetatakse seda plasttaruks. 

Nagu tellitult ilmus foorumisse krainide müügi kuulutus .... eesti raamil Smile. Lugesin palju foorumit. Pole probleemi, alustan siiski lamavaga .... lugesin foorumit... ei teen üleminekukorpuse. Üleminek on lihtnte, ülemineku korpusele 2 farrarit peale, kui haue on farrarisse kolinud, siis farrarid alla ja emavõre vahele. Eesti raamid vurritan sügisel välja. 

Soetasin üleminekuks Lanksi penokorpuse, paps tegi puust kõrgenudse ja kitsenduse... valmis. Ramide fikseerimiseks tegin metallliistu, mis läheb õlaga kitsendusele toetudes raamide peale, raamide vahelt lasen 3e kruviga kitsenduse külge kinni, nii surub liist raamiservadele ja hoiab raame külgedele kõikumast. 

Pilte:

Seda kannet ei ole veel hinnatud